• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Ish-Presidenti Rexhep Mejdani le Spitalin me brinje te thyera e fraktura

07-10-2011 Ish Presidenti i Republikes se Shqiperise Rexhep Mejdani ka lene kete te premte Spitalin ne Tirane per te qendruar ne regjim ne shtepi pas incidentit te djeshem. Me heret te enjten Ish-Presidenti u aksidentua prane shtepise se tij kur nje biciklete u aksidentua me te. 67 vjecari u shtrua mbremjen e djeshme rreth ores 22:00 ne siptalin Nene Tereza pasi nga goditja pesoi disa frakutura kryesisht ne brinje demtim i ardhur nga forca e forte goditese dhe renia ne toke. Ai do te vijoj te qendroj ne rregjim por qe nga mengjesi i kesaj te premteje kjo do te ndodh ne shtepine e tij nen asistencen e ekipeve mjekesore.
Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA