• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Ish-Presidenti Rexhep Mejdani le Spitalin me brinje te thyera e fraktura

07-10-2011 Ish Presidenti i Republikes se Shqiperise Rexhep Mejdani ka lene kete te premte Spitalin ne Tirane per te qendruar ne regjim ne shtepi pas incidentit te djeshem. Me heret te enjten Ish-Presidenti u aksidentua prane shtepise se tij kur nje biciklete u aksidentua me te. 67 vjecari u shtrua mbremjen e djeshme rreth ores 22:00 ne siptalin Nene Tereza pasi nga goditja pesoi disa frakutura kryesisht ne brinje demtim i ardhur nga forca e forte goditese dhe renia ne toke. Ai do te vijoj te qendroj ne rregjim por qe nga mengjesi i kesaj te premteje kjo do te ndodh ne shtepine e tij nen asistencen e ekipeve mjekesore.
Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA