• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Kine: 16 te vdekur nga rrezimi i autobuzit

02-10-2011 Te pakten 16 persona vdiqen mbremjen e se shtunes ne provincen e Hubei ne Kine, ndersa nje person nuk gjendet. Lajmi u citua pak pas ores 04:00 te kesaj te diele 2 tetor 2011. Nje autobuz me 34 persona ne bord u rrezua per dhjetra e dhjetra metra poshte nje autostrade duke perfunduar ne lume. Ngjarja sipas autoriteteve kineze ka ndodhur ne Yichang City. 14 nga viktimat u gjeten te vdekur menjehere pas aksidentit ne vendngjarje ndersa 2 te tjere nderruan jete ne spital. 17 persona te tjere sipas Renmin Hosptal neXingshan jane lenduar shume prej tyre rende ndersa po trajtohen ne spital. 1 prej pasagjereve i mungon apelit dhe figuron i zhdukur.
Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA