• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Kine: 16 te vdekur nga rrezimi i autobuzit

02-10-2011 Te pakten 16 persona vdiqen mbremjen e se shtunes ne provincen e Hubei ne Kine, ndersa nje person nuk gjendet. Lajmi u citua pak pas ores 04:00 te kesaj te diele 2 tetor 2011. Nje autobuz me 34 persona ne bord u rrezua per dhjetra e dhjetra metra poshte nje autostrade duke perfunduar ne lume. Ngjarja sipas autoriteteve kineze ka ndodhur ne Yichang City. 14 nga viktimat u gjeten te vdekur menjehere pas aksidentit ne vendngjarje ndersa 2 te tjere nderruan jete ne spital. 17 persona te tjere sipas Renmin Hosptal neXingshan jane lenduar shume prej tyre rende ndersa po trajtohen ne spital. 1 prej pasagjereve i mungon apelit dhe figuron i zhdukur.
Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA