• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Lady Gaga po xhiron videoklipin Marry The Night Fansat: Eshte radio Hit

15-10-2011 Do te jete nje hit por me se shumti radio hit ky me i fundit qe po konkretizohet edhe ne video klip nga kengetarja Lady Gaga. Video klipi ne fjale po xhirohet keto dite ne bashkeshoqerim me kengen Marry the Night. Kengetarja u pa kete fundjave ne rruget e New York nen pranine e nje grupi kercimtaresh ndersa po merreshin edhe planet nga videoklipi ne fjale. Per shume fansa ne rrjete sociale kenga qe ne fakt ne versionet audio eshte e njohur qe prej pranveres se ketij viti interes do te kete paraqitja e ketij videoklipi te radhes pasi ne cdo performim video kengetarja shfaq nje boom social ne ekstravagancen e shoqeruar me nje ze te fuqishem dhe pompoziteti nuk ka sesi te mos ta lere jashte qendres se vemendjes. Imazhet ne bashkengjitje i perkasin pikerisht ketyre momenteve. Corovoda on line ne videon bashkengjitur ju jep versionin audio te kenges.

Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA