• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Lady Gaga po xhiron videoklipin Marry The Night Fansat: Eshte radio Hit

15-10-2011 Do te jete nje hit por me se shumti radio hit ky me i fundit qe po konkretizohet edhe ne video klip nga kengetarja Lady Gaga. Video klipi ne fjale po xhirohet keto dite ne bashkeshoqerim me kengen Marry the Night. Kengetarja u pa kete fundjave ne rruget e New York nen pranine e nje grupi kercimtaresh ndersa po merreshin edhe planet nga videoklipi ne fjale. Per shume fansa ne rrjete sociale kenga qe ne fakt ne versionet audio eshte e njohur qe prej pranveres se ketij viti interes do te kete paraqitja e ketij videoklipi te radhes pasi ne cdo performim video kengetarja shfaq nje boom social ne ekstravagancen e shoqeruar me nje ze te fuqishem dhe pompoziteti nuk ka sesi te mos ta lere jashte qendres se vemendjes. Imazhet ne bashkengjitje i perkasin pikerisht ketyre momenteve. Corovoda on line ne videon bashkengjitur ju jep versionin audio te kenges.

Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA