• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Lideri Komunist Rus qe do te kandidoj per president Ble nje pale kepuce ne shifren 1 800 euro

14-10-2011 Nje pale kepuce te bera artizanale prej lekures se iguanes me nje vlere prej 75 000 rubla afro 1 800 euro. Ky ishte lajmi i kesaj mesdite ne shume media ruse duke ju referuar edhe kontradiksionit mes vleres se kepuceve dhe atij qe i bleu. Komunisti Snob rus Ghennadi Ziuganov njeheresh Kryetari i Partise Komuniste PKRF ishte bleresi i rralle i ketyre kepuceve. Ziuganov do te jete edhe kandidat ne garen per president te Kremlinit zyrtar. Prej vitesh Prijesi i Komunisteve Rus Ziuganov eshte nje prej klienteve te rregullt te Rustam Adiukov nje mjeshter i berjes se kepuceve ne Moske i njohur per kepucet origjinale qe ai prodhon. Blerja ne kete shifer marramendase e ketyre kepuceve nje pale vertet te rralla habiti shtypin rus te kesaj te premteje 14 tetor 2011. Ne imazh shfaqet Ziuganov.
Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA