• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Nje i ndaluar per dyshimet mbi autoresine e vjedhjeve ne banesa ne Corovode

01-10-2011 Nje shtetas u ndalua mengjesin e djeshem ne Corovode mbi dyshimin mbi autoresine per nje numer bastisjesh neper shtepi te ndryshme ne Corovode. Nuk dihet nese eshte ky personi pergjegjes per ngjarjen me te rende ne komunitet keto dite qe prej mes shtatorit 2011 ku nje numer shtepish bastiseshin ne menyre misterioze ndersa flinin neper shtepi pronaret e tyre. Nje 35 vjecar u ndalua mengjesin e djeshem thane disa burime prane qendres se Corovodes me heret. Ndalimi u krye ne 30 shtator 2011 por frika se mos nuk behet fjale per kete person apo per te tjere nuk u ndalet banoreve te Corovodes deri sa te sigurohen. Ceshtja eshte kthyer prej ditesh ne nje makth per disa ndersa mengjeseve vendasit komentojne apo behen vigjilente per te degjuar ndonje vjedhje tjeter qe mund te jete bere naten pararendese.
Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA