• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Pas refuzimit Java qe vjen Sjell Kreun e ri te Komisariatit te Policise ne Skrapar

14-10-2011 Raportet me te fundit cituan pak me pare se ne dy ditet e para te javes ne vijim do te mesohet edhe drejtuesi i ri i Komisariatit te Policise ne Skrapar. Me heret gjate javes qe shkoi sikunderse Corovoda On Line ka publikuar burime cituan nje emer te mundshem i cili mesa duket nuk ka pranuar kete detyre per shkak te nje detyre tjeter te ngarkuar ndaj tij, por pa mesuar detaje te tjera. Raportet me te fundit citojne se do te jete nje tjeter drejtues i bluve qe zyrtarisht te henen apo maksimalisht te marten do te jete i prezantuar ne Corovode. Corovoda On Line rezervon publikimin e raporteve te ardhura nga nje burim anonim dhe do te mbetet ne konfirmimin zyrtar te lajmit nese sipas te gjitha gjasave do te jete fillim java e ardhshme vertet konfirmimi i ketij lajmi.
Corovoda On Line. Blogu me interaktiv lokal ne Podcast trasmetime 24 ore, ne Radio, dhe se shpejti Streaming Tv

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA