• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Rekord shitjesh ne SHBA iPhone 4s ne vetem 24 ore rregjistron mbi 1 milion blerje

15-10-2011 Nje sukses i padiskutueshem per versionin me te fundit te iPhone 4S brenda vetem 24 oreve ne tregun boteror. Vetem ne SHBA u shiten 1 000 000 iPhone 4S brenda 24 oreve ndersa versioni pararendes diten e pare te debutimit ne treg pati vetem 600 000 blerje. Analistet e tregut citojne se edhe ndarja nga jeta e Steve Jobs mund te kete ndikuar emocionalisht ne market. Prodhimi i Apple paraqet nje sofistikim me te avancuar te teknoligjise iPhone. Pervecse ne SHBA shitjet e IPhone 4S po vijojne paralel ne tregjet e autorizuara edhe ne Australi, France, Kanada, Japoni, Gjermani e France dhe Britani e Madhe. Per tregun tjeter boteror pritet fundi i muajit tetor dita e zbarkimit ne treg.
Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA