• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Rrezohet Aeroplani ne Kine gjate eventit Nje i deklaruar i Zhdukur. Asnje Viktime ne turme

14-10-2011 Nje avion i vogel ushtarak u rrezua duke shperthyer ne flake gjate nje kompeticioni artistik ajeror. Ngjarja ndodhi ne provincen kineze te Shaanxi kete te premte. Rrjeti televiziv kinez CCTV tregoi pamjet sesi njeri prej piloteve doli nga avioni tip Jet JH-7 qe u rrezua. Nje bashkepilot ne avion eshte deklaruar i humbur. Sistemi i parashutave mendohet se nuk eshte perdorur per shkak te lartesise se vogel qe ndodhej nga toka. Piloti eshte cuar ne spital me lendime serioze, ndersa bashkepiloti ende nuk gjendet. Jeti luftarak u rrezua larg 2 kilometra prej turmes se spektatoreve cka nuk solli asnje demtim mes tyre. Pamja ne bashkengjitje i referohet lajmit. Riprodhim Corovoda On Line / CCTV
Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA