• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Ulen ndjeshem temperaturat Te shtunen Corovoda rregjistron minimalen 4 grade

14-10-2011 Temperaturat do te ulen ndjeshem kete te shtune 15 tetor 2011 ndersa ne vleren minimale priten te kapin 4 grade celsius ne Corovode. Ndersa vlera maksimale do te jete ne 13 grade celsius. Rreshjet sipas pritshmerise do te vijojne qe nga mbremja e kesaj te premte e per te vijuar deri ne oren 09:00 te se nesermes ku me pas vranesirat do te shoqerojne gjithe diten e fundjaves lokale. Me intesive rreshjet do te jene gjate mengjesit nga ora 01:00 deri ne 07:00. Ndersa e premtja qe mbetet nga 14 tetori 2011 do te vijoj te mbetet me vranesira ndersa rreshjet priten te startojne me vazhdimesi qe prej ores 21:00. Temperatura maksimale per kete te premte do te rregjistrohet ne oren 16:00 ku do te kapet gradimi ne celsius 16. Sasia e rreshjeve qe do te bjere deri ne oren 07:00 te se nesermes do te jete ne kufijte e 35 mm shi.
Corovoda On Line Ne imazh pamje Satelitore te mengjesit te se shtunes ne Europe

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA