• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Ulen ndjeshem temperaturat Te shtunen Corovoda rregjistron minimalen 4 grade

14-10-2011 Temperaturat do te ulen ndjeshem kete te shtune 15 tetor 2011 ndersa ne vleren minimale priten te kapin 4 grade celsius ne Corovode. Ndersa vlera maksimale do te jete ne 13 grade celsius. Rreshjet sipas pritshmerise do te vijojne qe nga mbremja e kesaj te premte e per te vijuar deri ne oren 09:00 te se nesermes ku me pas vranesirat do te shoqerojne gjithe diten e fundjaves lokale. Me intesive rreshjet do te jene gjate mengjesit nga ora 01:00 deri ne 07:00. Ndersa e premtja qe mbetet nga 14 tetori 2011 do te vijoj te mbetet me vranesira ndersa rreshjet priten te startojne me vazhdimesi qe prej ores 21:00. Temperatura maksimale per kete te premte do te rregjistrohet ne oren 16:00 ku do te kapet gradimi ne celsius 16. Sasia e rreshjeve qe do te bjere deri ne oren 07:00 te se nesermes do te jete ne kufijte e 35 mm shi.
Corovoda On Line Ne imazh pamje Satelitore te mengjesit te se shtunes ne Europe

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA