• ---
  • ISLANDË, SËRISHT NË FOKUS TË MEDIAVE KLEVIS SULA
  • NJË TUBIM LUTJEJE PËR 20 VJEÇARIN NGA SKRAPARI DO TË MBAHET NË REJKJAVIK
  • QINDRA ISLANDEZË JANË NJOFTUAR PËR NJË EVENT NË FACEBOOK PËR DATËN 17 DHJETOR 2017
  • SIPAS NJË POSTIMI NË FACEBOOK, DO TË NDIZEN QIRINJ E KRYHEN LUTJE PRANË VENDIT KU NDODHI NGJARJA
  • TRUPI I PAJETË I KLEVIS SULA, 20 VJEÇARI NGA SKRAPARI PRITET TË VIJ NË FUNDJAVË
  • CEREMONIA MORTORE DO TË MBAHET NË ÇOROVODË KU PREJ DITËSH FAMILJA KA HAPUR DYERT E MORTIT
  • 20 VJEÇARI NGA SKRAPARI U QËLLUA DISA HERË ME THIKË NË MENGJESIN E 3 DHJETORIT, NË REJKJAVIK - ISLANDË

Skrapari i rikthehet Kategorise se Pare pas vendimit per terheqje. Do te luaj 3 takimet e mbetura

Pas vendimit per terheqje nga aktiviteti sportiv futbollistik i Kategorise se Pare Skrapari qe vet ben e vete zhben mesa duket do ti rikthehet kampionatit qe e bojkotoi te pakten gjate nje ndeshje me Kukesin ku nuk u paraqit ne ndeshje duke humbur ne tavoline 3 pikeshin. Mbledhja e drejtuesve te ekipit te Skraparit eshte bere ne 23 prill 2012 ne te cilen eshte vendosur Rikthimi.Situata e veshtire financiare e ekipit, dhe masat e tjera qe do te rendonin Skraparin nese ai do te vijonte te mos luante do te rendonin ekipin qe "sa per sy e faqe" do te vijoj 3 ndeshjet e mbetura, duke u bere keshtu pjese e asaj qe vete Skrapari pretendoi per fiktivitet ne Kategorine e Pare per ndeshje te kompromentuara. Megjithate brenda ketij fiktiviteti ra vete ekipi i Skraparit nga keto vendime aspak serioze te cilat tashme do te vazhdojne edhe per 3 sfidat e radhes, pasi eshte mese e sigurte se Skrapari del nga Kategoria e Pare per shkak te pikeve ku diferenca aktuale eshte 8 pike me vendin e parafundit.
Lajmi u publikua fillimisht ne gazeten Panorama Sport.
Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

ALSSH SKRAPAR - Kjo faqe mbështetet nga Agjensia Lokale e Sigurimeve Shoqërore Skrapar.

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA