Për Reklama dhe njoftimet tuaja në Corovoda Online me sms-service: + 355 69 8 77 88 99 dhe e-mail: corovodaonline@post.com

Telenovela e re: Tv Klan se shpejti me Shami Kuqja serialin me te ri

Ky është një postim elektronik nga Corovoda Online

Pasditen e kesaj te merkure 11 prill 2012 ne zhvillimet ne programacionin e mediatikeve shqipetare, u be e ditur se do te jete Tv Klan qe ka blere te drejten e trasmetimit ne Shqiperi te serialit me te ri: ShamiKuqja.Telenovela do te kete tre protagoniste kryesore personazhet e Iljaz, Asje dhe Xhems qe luhen nga aktoret turk Seckin Osdemir, Ozge Ospirincci dhe Baris Falay. Seriali eshte nje prodhim i 2012 dhe do te trasmetohet ne Tv Klan dhe ne Klan Hd. Ne premiere boterore ai po shfaqet ne ekranin turk ATV. Ngjarjet pershtjellohen rreth 13 personazheve kryesore te ketij filmi serial.Seriali bazohet ne romanin e sukseshem te Cingiz Aytmatov dhe eshte pershtatur ne kohet moderne te Turqise se sotme. Xhirimet e ketij seriali jane ne High Definition. Seriali mbart histori dashurie e intrige dhe zemra mbetet ne serial ne kundershtim me pushtetin e njerit prej protagonisteve perballe dashurise e urrejtjes. Titulli Shamikuqja eshte domethenes per melodine nostalgjike per shqiptaret e Tvsh se dikurshme. Edhe ne kete serial muzika do te jete nje element i vecante. Seriali ne versionin origjinal ka nje adrese sociale ne facebook per ata qe duan te ndjekin zhvilimet ne gjuhen origjinale mjafton te kerkojne Al Yazmalin. Nen regjine e Ergun Aknan Se shpejti pra ne Klan Tv seriali me i ri Shami Kuqja
Corovoda On Line

edhe ZëRI YT...!

...SEPSE SKRAPARI TY ... TË DO!

Nga Muaji Mars 2017 në këtë hapësirë Propozimet 2017 për Personalitetin e Vitit për Skraparin

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

RRETH

Përmirësimi i Projektit Corovoda Online varet edhe nga, së paku nga ata që munden të kontribuojnë për këtë inisiativë lokale. Çdo Ide, Sygjerim apo Kontributi juaj modest monetar na ndihmon në ndryshimin e imazhit dhe vazhdimësinë tonë bashkë ju. Ne ju falenderojmë që na ndiqni dhe që vijoni prej 6 vitesh të qëndroni me ne. Nga Zemra e Shqipërisë, Drejt e në Zemrën tuaj... Ky është Corovoda Online Blog!

Biblotekë

NËN AXHENDË

1 Shkurt 2017
Binjakëzimi mes Bashkisë Skrapar dhe Bashkisë së Bagcilar (Turqi) përkon me 1 vit nga data e lidhjes së marrëveshjes ndër dy bashkive. Zyrtarisht marrëveshja u lidh në 1 shkurt 2016
7 Shkurt 2017
Punime në Nënstacionin elektrik në Çorovodë. Pa energji elektrike disa zona në Skrapar në fashën orare 09:00 deri rreth orës 14:00
12 Shkurt 2017
Kategoria e Dytë, Grupi B në futboll rinis sezonin 2017. Skrapari nuk do të luaj në këtë ditë pasi kalendari përkon pushim për të. Gjatë Shkurtit Skrapari do ndeshet me Memaliaj (19 shkurt) dhe Këcyrën (26 shkurt)
14 Shkurt 2017
Dita e të Dashuruarve edhe këtë vit, pritet të t'u rezervohet mjediseve festive në zona turiztike apo bare dhe resorante të zonës, ku dashuria gërshetohet me bukuritë e natyrës dhe gatimeve të zonës.
17 Janar 2017
96 - Vjetori i Kongresit të Parë Bektashi që u mbajt nga datat 14 - 17 Janar 1921 në Teqenë e Prishtës - Skrapar.
21 Janar 2017
Betaja më e madhe luftarake "Beteja e Tëndës së Qypit" do të jetë në fokus të kësaj dite në Skrapar.

PROMOCION

Recent Entries

PROMOCION

Kjo hapësirë do të konfigurohet së shpejti. Nëse dëshironi që biznesi apo njoftimi juaj të jetë këtu, mos prisni gjatë. Munde të jetë e juaja. Për më shumë përdor opsionin Kontakt dhe ne do ju përgjigjemi menjëherë.

Gatimi Zonal

Visit Skrapar

10% discount for restaurants and purchase of typical products.
Support and touristic orientation to the people who visit Skrapari region

Pritshmëria Skrapari drejt Votës 2017

TOPLIST 20 COROVODA RADIO SHKURT 2017

LIVE UPDATE (off)

MË HERËT

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA