• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

5 Maji 2012 ne Corovode. Ja axhenda e aktiviteteve qe do te zhvillohen

Permes njoftimit te kesaj te enjte 3 maj 2012, zyrtarisht ne Corovoda on Line u mesua edhe axhenda e aktiviteteve qe do te mbahen me rastin e 5 Majit, Dites se Deshmoreve ne qytetin e Corovodes. Sipas njoftimit aktivitetet priten te nisin ne oren 10:00 te se shtunes 5 Maj 2012 me Homazhe ne Varrezat e Deshmoreve ne Corovode. Rreth ores 10:30 aktivitetet do te spostohen drejt Muzeut Historik te Qytetit. Ne oren 11:00 ne mjediset e Shtepise se Kultures "Riza Cerova" do te organizohet nje mbledhje solemne me rastin e kesaj dite. Eventi mendohet te zgjas rreth 2 ore. Sipari i aktiviteteve te rastit te kesaj dite do te mbyllet me vizitat ne disa familje deshmoresh te programuara rreth intervalit kohor 17:00 - 18:00.
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA