• ---
  • ISLANDË, SËRISHT NË FOKUS TË MEDIAVE KLEVIS SULA
  • NJË TUBIM LUTJEJE PËR 20 VJEÇARIN NGA SKRAPARI DO TË MBAHET NË REJKJAVIK
  • QINDRA ISLANDEZË JANË NJOFTUAR PËR NJË EVENT NË FACEBOOK PËR DATËN 17 DHJETOR 2017
  • SIPAS NJË POSTIMI NË FACEBOOK, DO TË NDIZEN QIRINJ E KRYHEN LUTJE PRANË VENDIT KU NDODHI NGJARJA
  • TRUPI I PAJETË I KLEVIS SULA, 20 VJEÇARI NGA SKRAPARI PRITET TË VIJ NË FUNDJAVË
  • CEREMONIA MORTORE DO TË MBAHET NË ÇOROVODË KU PREJ DITËSH FAMILJA KA HAPUR DYERT E MORTIT
  • 20 VJEÇARI NGA SKRAPARI U QËLLUA DISA HERË ME THIKË NË MENGJESIN E 3 DHJETORIT, NË REJKJAVIK - ISLANDË

Arian Cani dhe Cim Peka "The Visitors" te se martes ne Skrapar

Pak pas mesdites se sotme e marte 29 maj 2012 emra te njohur ne skermin shqipetar ishin vizitoret e vecante te dites. Sipas Corovoda On Line pak pas mesdites ne nje eskorte prej afro 5 automjetesh lluksoze prane Parkut Natyral te Bogoves pjese e Komunes me se njejtin emer, drejtues te formateve televizive vendosen te kalonin pak caste drekim ne Bogove. Mes emrave Arian Cani, Ndricim Peka, Andi Bushati etj. Sipas raportit me shume se 12 persona drekuan nen Bogoven VIP te drekes se sotme duke u bere keshtu "The Visitors" lokal. Ne imazhin bashkengjitur nje foto nga lokali ne te cilen drekuan ne Bogove mediatiket e ketij sezoni qe po perfundon bashke me simpatite apo antipatite e audiences ndaj gjithckaje qe personalizojne keto imazhe. Reporti u be pak pas 13:00 e marte 29 Maj 2012
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

ALSSH SKRAPAR - Kjo faqe mbështetet nga Agjensia Lokale e Sigurimeve Shoqërore Skrapar.

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA