• ---
  • ISLANDË, SËRISHT NË FOKUS TË MEDIAVE KLEVIS SULA
  • NJË TUBIM LUTJEJE PËR 20 VJEÇARIN NGA SKRAPARI DO TË MBAHET NË REJKJAVIK
  • QINDRA ISLANDEZË JANË NJOFTUAR PËR NJË EVENT NË FACEBOOK PËR DATËN 17 DHJETOR 2017
  • SIPAS NJË POSTIMI NË FACEBOOK, DO TË NDIZEN QIRINJ E KRYHEN LUTJE PRANË VENDIT KU NDODHI NGJARJA
  • TRUPI I PAJETË I KLEVIS SULA, 20 VJEÇARI NGA SKRAPARI PRITET TË VIJ NË FUNDJAVË
  • CEREMONIA MORTORE DO TË MBAHET NË ÇOROVODË KU PREJ DITËSH FAMILJA KA HAPUR DYERT E MORTIT
  • 20 VJEÇARI NGA SKRAPARI U QËLLUA DISA HERË ME THIKË NË MENGJESIN E 3 DHJETORIT, NË REJKJAVIK - ISLANDË

Celet Zyrtarisht sezoni turistik. Perfaqesues te Qeverise, Qarkut etj ne Bogove Skrapar

Rreth mesdites se sotme e diele 6 maj 2012 u cel zyrtarisht Sezoni  2012 Turistik ne Skrapar. Raporte jo zyrtare cituan mbi eventin e mbajtur. Takimi u mbajt ne komunen Bogove mes qindra te pranishmeve edhe figura te larta te ekzekutivit kombetar dhe lokal. Ne takim ishin te pranishem deputetet Genc Pollo, Lefter Maliqi, zevendes ministri i Mbrojtjes Ekrem Spahia, kryetaret e Bashkive Berat dhe Corovode, si dhe te gjithe perfaqesuesit e zgjedhur vendore te Komunave te Skraparit. Aktiviteti mbahej nen organizimin e Komunes Bogove. Gatimet lokale, prodhimet vendase dhe resorset turistike te mahnitshme te Parkut Naturor te Bogoves keshtu zyrtarisht presin turizmin 2012. Ne imazh Bashkengjitur pamje nga nje mjedis privat ne Bogove
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

ALSSH SKRAPAR - Kjo faqe mbështetet nga Agjensia Lokale e Sigurimeve Shoqërore Skrapar.

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA