• ---
  • ISLANDË, SËRISHT NË FOKUS TË MEDIAVE KLEVIS SULA
  • NJË TUBIM LUTJEJE PËR 20 VJEÇARIN NGA SKRAPARI DO TË MBAHET NË REJKJAVIK
  • QINDRA ISLANDEZË JANË NJOFTUAR PËR NJË EVENT NË FACEBOOK PËR DATËN 17 DHJETOR 2017
  • SIPAS NJË POSTIMI NË FACEBOOK, DO TË NDIZEN QIRINJ E KRYHEN LUTJE PRANË VENDIT KU NDODHI NGJARJA
  • TRUPI I PAJETË I KLEVIS SULA, 20 VJEÇARI NGA SKRAPARI PRITET TË VIJ NË FUNDJAVË
  • CEREMONIA MORTORE DO TË MBAHET NË ÇOROVODË KU PREJ DITËSH FAMILJA KA HAPUR DYERT E MORTIT
  • 20 VJEÇARI NGA SKRAPARI U QËLLUA DISA HERË ME THIKË NË MENGJESIN E 3 DHJETORIT, NË REJKJAVIK - ISLANDË

Gjermani: Mbyllet Let's Dance ne RTL Edhe shqiptari ishte pjese e formatit

U mbyll pak pas ores 22:30 te kesaj te merkure 23 maj 2012 ne kanalin gjerman RTL formati Let's Dance. Programi i ngjashem me ate qe trasmetohet ne Vizion Plus ne Shqiperi "Dancing with the stars", ne Gjermani gjate ketij edicioni pati konkurues edhe Ardian Bujupi 21 vjecari i lindur ne Prishtine, Kosove. Ardian Bujupi eshte nje kengetar i njohur ne Gjermani ku hitet e tij jane renditur ne Top 10 muzikore. Ne formatin Let's Dance Ardian Bujupi vallezoi perkrah Katja Kalugina dhe rezistoi deri ne pjesen e 5te te programit qe nisi ne 14 mars 2012. I lindur ne 27 Prill 1991 Bujupi u afirmua ne skenen e artit ne Gjermani pas audiocioneve te formatit " Gjemania kerkon nje Superstar". Finalja e sotme u trasmetua ne kanalin RTL dhe si fituese e ektij edicioni u shpall Magdalena dhe Erich (ne foto imazh)
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

ALSSH SKRAPAR - Kjo faqe mbështetet nga Agjensia Lokale e Sigurimeve Shoqërore Skrapar.

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA