• ---
  • ISLANDË, SËRISHT NË FOKUS TË MEDIAVE KLEVIS SULA
  • NJË TUBIM LUTJEJE PËR 20 VJEÇARIN NGA SKRAPARI DO TË MBAHET NË REJKJAVIK
  • QINDRA ISLANDEZË JANË NJOFTUAR PËR NJË EVENT NË FACEBOOK PËR DATËN 17 DHJETOR 2017
  • SIPAS NJË POSTIMI NË FACEBOOK, DO TË NDIZEN QIRINJ E KRYHEN LUTJE PRANË VENDIT KU NDODHI NGJARJA
  • TRUPI I PAJETË I KLEVIS SULA, 20 VJEÇARI NGA SKRAPARI PRITET TË VIJ NË FUNDJAVË
  • CEREMONIA MORTORE DO TË MBAHET NË ÇOROVODË KU PREJ DITËSH FAMILJA KA HAPUR DYERT E MORTIT
  • 20 VJEÇARI NGA SKRAPARI U QËLLUA DISA HERË ME THIKË NË MENGJESIN E 3 DHJETORIT, NË REJKJAVIK - ISLANDË

Inagurimi i Hec ne Skrapar Sot ne event priten mbi 250 te ftuar ne eventin qe do te mbahet ne Corovode

Keshtu, sot e diele 13 Maj 2012 ne Skrapar prane lokalitetit Turbohove rreth paradites se vone do te mbahet ceromonia e inagurimit te nje prej investimeve te medha ne hidroenergjitike te nje kompanie private qe gezon koncesionarin per afro 25 vjet. Ceremonia e neserme pritet te kete nje numer te larte te pranishmish nder ta edhe emra te larte te ekzekutivit, deputete qarku etj. Burime per corovoda on line thane se mbi 250 ftesa kryesisht te nje niveli te larte u shperndane keto nje dite me pare ndersa pas inagurimi i punimit te ketij Hec do te mbledh ne Corovode ne nje prej lokaleve te njohur te qytetit me shume se 250 te ftuar. Investimi ne kete Hec kap vleren e miliona dollareve dhe energjia qe prodhohet prej tij ne nje linje te dedikuar akumulohet prane nenstacionit elektrik ne Corovode pasi i shitet enteve perkatese.
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

ALSSH SKRAPAR - Kjo faqe mbështetet nga Agjensia Lokale e Sigurimeve Shoqërore Skrapar.

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA