• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Liami i BB5 Ne kujtime dje, 9 maj citon Kur ishte ne Gjerbes te Skraparit

Protagonisti i formatit televiziv Big Brother 5 Liami gjate dites se djeshme ndersa numerohen 82 dite qendrim ne shtepine e kamerave te vezhguara, gjate nje debati me banorin tjeter te shtepise diten e djeshme 9 maj 2012 me Arberin citoi se mesa duket nje pjese te kohes e ka kaluar ne Skrapar, ne Gjerbes te Skraparit. Ne format ai u shpreh se kishte mesuar te luante me gomarin ne fshat qe kur ishte ne Gjerbes te Skraparit. Corovoda on Line nuk mund te saktesoj dot burimet por mendohet se nje lidhje fisnore nga ana tezes se Liamit besohet se e lidhin disi Liamin, Disc Jokerin e ketij edicioni te peste ne Big Brother Albania me Skraparin dhe konkretisht me nje nder komunat e tij, Gjerbesin. Ne videon bashkengjitur nga kanali zyrtar ne YouTube mbi BB5 ne minuten e 7'15'' mund te degjoni kete shprehje te thene dje, trasmetuar sot 10 maj 2010 ne kete permbledhje ditore.

©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA