• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Rikthehet Sensualja: Shakira videoklipi i ri Addicted to You Ndiqni videon

Nje dite me pare videotekes muzikore iu shtua zyrtarisht ne 2 maj 2012 edhe klipi me i ri i Shakira. Kenga titullohet Additected to You dhe eshte e shkeputur nga albumi "Sale el Sol". Melodia e kenges nuk ka sesi qe ti ndahej ritmit latin. Eshte nje video klip i thjeshte, i bukur dhe qe te fton te kercesh edhe nga vendi. Kolumbiania me emrin Shakira Isabel Mebarak Ripoll ka lindur ne 2 shkurt 1977 dhe ne vitin 2001 u be e famshme ne gjithe boten vecanerisht permes hitit te saj Whenever Wherever. Videoja e re u ngarkua ne mbremjen e se martes ne rrjetin online te videove YouTube. Corovoda On Line ne bashkengjitje ju ofron kete klip.

©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA