• ---
  • ISLANDË, SËRISHT NË FOKUS TË MEDIAVE KLEVIS SULA
  • NJË TUBIM LUTJEJE PËR 20 VJEÇARIN NGA SKRAPARI DO TË MBAHET NË REJKJAVIK
  • QINDRA ISLANDEZË JANË NJOFTUAR PËR NJË EVENT NË FACEBOOK PËR DATËN 17 DHJETOR 2017
  • SIPAS NJË POSTIMI NË FACEBOOK, DO TË NDIZEN QIRINJ E KRYHEN LUTJE PRANË VENDIT KU NDODHI NGJARJA
  • TRUPI I PAJETË I KLEVIS SULA, 20 VJEÇARI NGA SKRAPARI PRITET TË VIJ NË FUNDJAVË
  • CEREMONIA MORTORE DO TË MBAHET NË ÇOROVODË KU PREJ DITËSH FAMILJA KA HAPUR DYERT E MORTIT
  • 20 VJEÇARI NGA SKRAPARI U QËLLUA DISA HERË ME THIKË NË MENGJESIN E 3 DHJETORIT, NË REJKJAVIK - ISLANDË

Rikthehet Sensualja: Shakira videoklipi i ri Addicted to You Ndiqni videon

Nje dite me pare videotekes muzikore iu shtua zyrtarisht ne 2 maj 2012 edhe klipi me i ri i Shakira. Kenga titullohet Additected to You dhe eshte e shkeputur nga albumi "Sale el Sol". Melodia e kenges nuk ka sesi qe ti ndahej ritmit latin. Eshte nje video klip i thjeshte, i bukur dhe qe te fton te kercesh edhe nga vendi. Kolumbiania me emrin Shakira Isabel Mebarak Ripoll ka lindur ne 2 shkurt 1977 dhe ne vitin 2001 u be e famshme ne gjithe boten vecanerisht permes hitit te saj Whenever Wherever. Videoja e re u ngarkua ne mbremjen e se martes ne rrjetin online te videove YouTube. Corovoda On Line ne bashkengjitje ju ofron kete klip.

©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

ALSSH SKRAPAR - Kjo faqe mbështetet nga Agjensia Lokale e Sigurimeve Shoqërore Skrapar.

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA