• ---
  • ISLANDË, SËRISHT NË FOKUS TË MEDIAVE KLEVIS SULA
  • NJË TUBIM LUTJEJE PËR 20 VJEÇARIN NGA SKRAPARI DO TË MBAHET NË REJKJAVIK
  • QINDRA ISLANDEZË JANË NJOFTUAR PËR NJË EVENT NË FACEBOOK PËR DATËN 17 DHJETOR 2017
  • SIPAS NJË POSTIMI NË FACEBOOK, DO TË NDIZEN QIRINJ E KRYHEN LUTJE PRANË VENDIT KU NDODHI NGJARJA
  • TRUPI I PAJETË I KLEVIS SULA, 20 VJEÇARI NGA SKRAPARI PRITET TË VIJ NË FUNDJAVË
  • CEREMONIA MORTORE DO TË MBAHET NË ÇOROVODË KU PREJ DITËSH FAMILJA KA HAPUR DYERT E MORTIT
  • 20 VJEÇARI NGA SKRAPARI U QËLLUA DISA HERË ME THIKË NË MENGJESIN E 3 DHJETORIT, NË REJKJAVIK - ISLANDË

Skrapar: Aksidentohet ne pune Helikopteri i kuq spitalor trasporton te riun

Pak pas ores 17:50 te kesaj te enjte 31 maj 2012 nje person rreth 40 vjec me inicialet F.S. u trasportua menjehere permes mjetit te trasportit ajeror per nje kurim te specializuar ne Tirane. Sipas raportit, shtetasi punetor ne nje prej operatoreve te nxjerrjes dhe perpunimit te gureve dekorative, qe operojne ne territoret e njesise administrative te Komunes Gjerbes, u aksidentua gjate punes ndersa incidenti ishte i rende. Menjehere pas trasportimit te te lenduarit ne Corovode, personi mbi 40 vjecar u trasportua ne kushte delikate mjekesore per ne Spitalin Ushtarak ne Tirane. Raportet jozyrtare thane se personi ne fjale punonte me nje mjet specifik ndersa aksidentalisht u rrezua nga disa lartesi radhazi. Nuk dihet gjendja shendetesore ne keto caste kur prej ores 18:05 helikopteri i kuq i emergjences shendetesore u largua nga Corovoda. Imazhi ilustrues Pamje nga Komuna Gjerbes. Kortezi Viva Gjerbes
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

ALSSH SKRAPAR - Kjo faqe mbështetet nga Agjensia Lokale e Sigurimeve Shoqërore Skrapar.

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA