• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Alert: Japonia nen alarm Termet prej 6.4 afro 72 milje larg Sendai

Ne keto caste kur ora lokale ne Shqiperi shenon 23:05 pak minuta me pare nje goditje e forte sizmike i kercenohet serisht Japonise. Sipas Monitorimit Amerikan te Gjeologjise epiqendra ka ndodhur afro 72 milje larg brigjeve te qytetit Sendai ne Japoni e paqesorit. Sipas po ketij instituti rreth ores 23:00 me pare u tha se goditja e termetit ishte 6.3 u tha fillimisht dhe se ndodhej 95 milje larg Morioka ne Japoni. Lajmi eshte ne zhvillim ne keto caste.
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA