• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Alert: Japonia nen alarm Termet prej 6.4 afro 72 milje larg Sendai

Ne keto caste kur ora lokale ne Shqiperi shenon 23:05 pak minuta me pare nje goditje e forte sizmike i kercenohet serisht Japonise. Sipas Monitorimit Amerikan te Gjeologjise epiqendra ka ndodhur afro 72 milje larg brigjeve te qytetit Sendai ne Japoni e paqesorit. Sipas po ketij instituti rreth ores 23:00 me pare u tha se goditja e termetit ishte 6.3 u tha fillimisht dhe se ndodhej 95 milje larg Morioka ne Japoni. Lajmi eshte ne zhvillim ne keto caste.
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA