• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Levizjet Deputeti i Skraparit Nasip Naco i le ministrine Haxhinastos formatohet LSI ne Qeveri

Nje prej deputeteve te qarkut te Beratit, te zgjedhjeve ne 2009 Nasip Naco do ti rikthehet pozicionit si zevendes kryetar i Parlamentit, ndersa zera thone se Ministria qe ai drejtonte tashme do te drejtohet nga Haxhinasto. Kete te premte zera cituan se LSI do te rimodeloj performancen e saj ne qeverisje duke bere edhe ndryshime te tjera. Mendohet se edhe ministri i shendetesise Vasili nuk do te jete me ne drejtim te kesaj ministrie. Informacionet nuk jane te konfirmuara zyrtarisht por po kalojne ne kanale te ndryshme raporti.
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA