• ---
  • ISLANDË, SËRISHT NË FOKUS TË MEDIAVE KLEVIS SULA
  • NJË TUBIM LUTJEJE PËR 20 VJEÇARIN NGA SKRAPARI DO TË MBAHET NË REJKJAVIK
  • QINDRA ISLANDEZË JANË NJOFTUAR PËR NJË EVENT NË FACEBOOK PËR DATËN 17 DHJETOR 2017
  • SIPAS NJË POSTIMI NË FACEBOOK, DO TË NDIZEN QIRINJ E KRYHEN LUTJE PRANË VENDIT KU NDODHI NGJARJA
  • TRUPI I PAJETË I KLEVIS SULA, 20 VJEÇARI NGA SKRAPARI PRITET TË VIJ NË FUNDJAVË
  • CEREMONIA MORTORE DO TË MBAHET NË ÇOROVODË KU PREJ DITËSH FAMILJA KA HAPUR DYERT E MORTIT
  • 20 VJEÇARI NGA SKRAPARI U QËLLUA DISA HERË ME THIKË NË MENGJESIN E 3 DHJETORIT, NË REJKJAVIK - ISLANDË

Riparohet rrjeti i ri i Ujesjellesit. Corovoda e se henes pa uje te pijshem. Punimet vijojne

Sikunderse ju kishim njoftuar me heret Corovoda e 4 qershorit 2012 ishte pothuajse e gjitha pa uje te pijshem ne abonentet familjare. Shkak ne fakt eshte kalimi ne sistemin e ri te tubacionit ndersa nga organikat pergjegjese gjate gjithe dites eshte punuar per saldimin e tubacionit te ri. Deri ne oret e vona te pasdites po punohej per perfundimin e punimeve. Edhe perse ishte artikuluar qe mund qe uji i pijshem te rikthehej rreth 20:30 punimet ne fakt kane zgjatur pak me shume dhe besohet se gjate dites se neserme uji do te rikthehet ne rubinetat. Corovoda On Line keshillon perdoruesit qe per shkak te elementeve percepitues, ne momentin e ardhjes se ujit te pijshem rubinetat te lihen disa minuta hapur ne menyre qe te qarkullojne elementet e mundshem nese do te kete, te cilet mund te kene depertuar gjate punimeve ne tubacione. Nuk ka nje afat te qarte se kur mund te kthehet uji i pijshem pasi gjithcka varet nga punimet te cilat ne pjesen me te madhe kane perfunduar. Imazhi ne bashkengjitje me karakter ilustrues, nuk i referohet vendlajmit. Imazhi: Pamje nga Komuna Gjerbes
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

ALSSH SKRAPAR - Kjo faqe mbështetet nga Agjensia Lokale e Sigurimeve Shoqërore Skrapar.

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA