• ---
  • ISLANDË, SËRISHT NË FOKUS TË MEDIAVE KLEVIS SULA
  • NJË TUBIM LUTJEJE PËR 20 VJEÇARIN NGA SKRAPARI DO TË MBAHET NË REJKJAVIK
  • QINDRA ISLANDEZË JANË NJOFTUAR PËR NJË EVENT NË FACEBOOK PËR DATËN 17 DHJETOR 2017
  • SIPAS NJË POSTIMI NË FACEBOOK, DO TË NDIZEN QIRINJ E KRYHEN LUTJE PRANË VENDIT KU NDODHI NGJARJA
  • TRUPI I PAJETË I KLEVIS SULA, 20 VJEÇARI NGA SKRAPARI PRITET TË VIJ NË FUNDJAVË
  • CEREMONIA MORTORE DO TË MBAHET NË ÇOROVODË KU PREJ DITËSH FAMILJA KA HAPUR DYERT E MORTIT
  • 20 VJEÇARI NGA SKRAPARI U QËLLUA DISA HERË ME THIKË NË MENGJESIN E 3 DHJETORIT, NË REJKJAVIK - ISLANDË

Shperthim i zhurmshem ne Corovode. Shkaku: Nje bombel gazi ne nje pallat prane

Nje shperthim i fuqishem terhoqi vemendjen e paradites se te enjtes 7 qershor 2012 ne Corovode por fatmiresisht nuk pati asnje lendim. Sipas raportit te mesdites nje bombel gazi u tha paraprakisht nga reporti yne prane lagjes 2 dhjetori ne Corovode ishte shkaku i nje zhurme te fuqishme qe u ndje ne zonen prane. Nuk u raportua asnje lendim dhe ngjarja ishte e izoluar ne rrethanat e objekteve shtepiake te baneses e cila ndodhej ne nje pallat prane lagjes 2 dhjetori ne Corovode . Pervec zhurmes se shperthimit asgje per tu permendur ne kete rast. Imazhi Arkiv: Qendra e Corovodes
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

ALSSH SKRAPAR - Kjo faqe mbështetet nga Agjensia Lokale e Sigurimeve Shoqërore Skrapar.

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA