• ---
  • ISLANDË, SËRISHT NË FOKUS TË MEDIAVE KLEVIS SULA
  • NJË TUBIM LUTJEJE PËR 20 VJEÇARIN NGA SKRAPARI DO TË MBAHET NË REJKJAVIK
  • QINDRA ISLANDEZË JANË NJOFTUAR PËR NJË EVENT NË FACEBOOK PËR DATËN 17 DHJETOR 2017
  • SIPAS NJË POSTIMI NË FACEBOOK, DO TË NDIZEN QIRINJ E KRYHEN LUTJE PRANË VENDIT KU NDODHI NGJARJA
  • TRUPI I PAJETË I KLEVIS SULA, 20 VJEÇARI NGA SKRAPARI PRITET TË VIJ NË FUNDJAVË
  • CEREMONIA MORTORE DO TË MBAHET NË ÇOROVODË KU PREJ DITËSH FAMILJA KA HAPUR DYERT E MORTIT
  • 20 VJEÇARI NGA SKRAPARI U QËLLUA DISA HERË ME THIKË NË MENGJESIN E 3 DHJETORIT, NË REJKJAVIK - ISLANDË

X Factor USA: Britney Spears dhe Demi Lovato do te jene ne Jurine e kompeticionit

Nje nder yjet e muzikes Pop, Britney Spears si dhe kengetarja Demi Lovato do te jene pjese e jurise se ketij edicioni 2012 te formatit X Factor USA. Te dyja kengetaret ore me pare pozuan nen sfondin e fashes se programacionit te njohur ne gjithe boten si kunderse edhe ne Shqiperi pak dite me pare mbylli siparin edicioni i pare i formatit X Factor. Spektakli ne baze eshte nje audicion masiv per talentet e reja ne muzike. Ne bashkengjitje jepet nje prej imazheve te shperndara ne rrjet ku dy kengetaret qe tashme do te jene anetare te jurise se kompeticionit, dolen se bashku. Britney Spears u njoh boterisht permes hitit One More Time ndersa Demi Lovato hitin e saj me te sukseshem paresor te saj pati Scycraper. X Factor ne Shqiperi zyrtarisht javen e dyte te qershorit 2012 nisi audiocionet e reja per edicionin e dyte
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

ALSSH SKRAPAR - Kjo faqe mbështetet nga Agjensia Lokale e Sigurimeve Shoqërore Skrapar.

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA