• ---
  • ISLANDË, SËRISHT NË FOKUS TË MEDIAVE KLEVIS SULA
  • NJË TUBIM LUTJEJE PËR 20 VJEÇARIN NGA SKRAPARI DO TË MBAHET NË REJKJAVIK
  • QINDRA ISLANDEZË JANË NJOFTUAR PËR NJË EVENT NË FACEBOOK PËR DATËN 17 DHJETOR 2017
  • SIPAS NJË POSTIMI NË FACEBOOK, DO TË NDIZEN QIRINJ E KRYHEN LUTJE PRANË VENDIT KU NDODHI NGJARJA
  • TRUPI I PAJETË I KLEVIS SULA, 20 VJEÇARI NGA SKRAPARI PRITET TË VIJ NË FUNDJAVË
  • CEREMONIA MORTORE DO TË MBAHET NË ÇOROVODË KU PREJ DITËSH FAMILJA KA HAPUR DYERT E MORTIT
  • 20 VJEÇARI NGA SKRAPARI U QËLLUA DISA HERË ME THIKË NË MENGJESIN E 3 DHJETORIT, NË REJKJAVIK - ISLANDË

Audio: Kenga me e re e Rita Ora. Kengetarja me origjine shqiptare nxjerr Roc The Life Ja Video

Kengetarja me origjine Shqiptare Rita Ora se shpejti vjen edhe me videoklipin me te ri te singellit te saj. Pjese e albumit qe do te mbaj emrin "Ora" kenga me e re u ngarkua ne mbremje diten e djeshme dhe eshte ne versionin audio. Me zerin e perngjashem me Beyonce , Rita Ora vjen me kengen "Roc the Life" ndersa per shume jave rresht ne Chart Uk por edhe ne Europe ajo u pozicionua e para pak muaj me pare me super hitin "Hot right Now".

Corovoda On line ju fton keshtu te degjoni hitin me te ri te ngarkuar dje e diele 22 korrik 2012.
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

ALSSH SKRAPAR - Kjo faqe mbështetet nga Agjensia Lokale e Sigurimeve Shoqërore Skrapar.

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA