BREAKING NEWS

The life of a child soldier in Congo

Audio: Kenga me e re e Rita Ora. Kengetarja me origjine shqiptare nxjerr Roc The Life Ja Video

Posted on Monday, July 23, 2012 and filed under , , , . You can follow any responses to this entry through theRSS 2.0 . You can leave a response or trackback to this entry from your site

Kengetarja me origjine Shqiptare Rita Ora se shpejti vjen edhe me videoklipin me te ri te singellit te saj. Pjese e albumit qe do te mbaj emrin "Ora" kenga me e re u ngarkua ne mbremje diten e djeshme dhe eshte ne versionin audio. Me zerin e perngjashem me Beyonce , Rita Ora vjen me kengen "Roc the Life" ndersa per shume jave rresht ne Chart Uk por edhe ne Europe ajo u pozicionua e para pak muaj me pare me super hitin "Hot right Now".

Corovoda On line ju fton keshtu te degjoni hitin me te ri te ngarkuar dje e diele 22 korrik 2012.
©Corovoda On Line

0 Responses for “ Audio: Kenga me e re e Rita Ora. Kengetarja me origjine shqiptare nxjerr Roc The Life Ja Video”

Leave a Reply

Recently Commented

Recent Entries

Photo Gallery

Footer Social