• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Biznesmeni i Sukseshem ne Amerike. Biri i Skraparit, Sako Satka ne nominimet e Albanian Excellence 2012

Kur e djeshmja kthehet ne sukses, por e tashmja triumfon. Me kete citat po perpiqemi te mbledhim nje krenari me shume per Skraparin. Eshte rasti i biznesmenit mjaft te njohur ne SHBA, Sako Satka. I lindur ne Gostencke te Skraparit qe per kete vit 2012 eshte perfshire ne nominimet e Albanian Excellence 2012.
Pikerisht dje ne 17 korrik 2012 nje nder bizneset me te medhaja  te resoranteve  ne Cleveland, Ohio SH.B.A resoranti me emrin "Titanic Grille" festoi 8 vjet nga krijimi i tij, ne nje investim qe Sako Satka beri ne mbi 2 000 000 $ dhe shume shpejt do te ishte reaktori i pashtershem i lobingut pan shqipetar ne Amerike.
Njohes i 4 gjuheve te huaja, ne kontaktet e afro nje viti me pare qe Corovoda On Line disponon Sako Satka shprehet gjithnje me mallin per vendlindjen per Skraparin e tij. Ne nje postim te diteve ne vijim do te flasim me gjeresisht per Sako Satken, por kete here ftojme te gjithe vizitoret dhe lexuesit e ketij shkrimi te perkrahin Nominimin per Ekselencen Shqiptare 2012 duke votuar ne kete link. Votimi eshte perkrah nenshkrimit RATE THIS ITEM dhe klikoni tek ylli fundor per te dhene 5 piket tuaja nje krenarie me shume per Shqiperine, per Skraparin. KLIKO KETU PER VOTIMINNga Zemra e Shqiperise, Drejt e ne Zemren Tuaj! Ky! Eshte Corovoda On Line.blogspot.com Adresari i Vetem i Lajmit Lokal ne rrjet. Na Ndiqni edhe ne Facebook dhe Twitter
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA