• ---
  • ISLANDË, SËRISHT NË FOKUS TË MEDIAVE KLEVIS SULA
  • NJË TUBIM LUTJEJE PËR 20 VJEÇARIN NGA SKRAPARI DO TË MBAHET NË REJKJAVIK
  • QINDRA ISLANDEZË JANË NJOFTUAR PËR NJË EVENT NË FACEBOOK PËR DATËN 17 DHJETOR 2017
  • SIPAS NJË POSTIMI NË FACEBOOK, DO TË NDIZEN QIRINJ E KRYHEN LUTJE PRANË VENDIT KU NDODHI NGJARJA
  • TRUPI I PAJETË I KLEVIS SULA, 20 VJEÇARI NGA SKRAPARI PRITET TË VIJ NË FUNDJAVË
  • CEREMONIA MORTORE DO TË MBAHET NË ÇOROVODË KU PREJ DITËSH FAMILJA KA HAPUR DYERT E MORTIT
  • 20 VJEÇARI NGA SKRAPARI U QËLLUA DISA HERË ME THIKË NË MENGJESIN E 3 DHJETORIT, NË REJKJAVIK - ISLANDË

Biznesmeni i Sukseshem ne Amerike. Biri i Skraparit, Sako Satka ne nominimet e Albanian Excellence 2012

Kur e djeshmja kthehet ne sukses, por e tashmja triumfon. Me kete citat po perpiqemi te mbledhim nje krenari me shume per Skraparin. Eshte rasti i biznesmenit mjaft te njohur ne SHBA, Sako Satka. I lindur ne Gostencke te Skraparit qe per kete vit 2012 eshte perfshire ne nominimet e Albanian Excellence 2012.
Pikerisht dje ne 17 korrik 2012 nje nder bizneset me te medhaja  te resoranteve  ne Cleveland, Ohio SH.B.A resoranti me emrin "Titanic Grille" festoi 8 vjet nga krijimi i tij, ne nje investim qe Sako Satka beri ne mbi 2 000 000 $ dhe shume shpejt do te ishte reaktori i pashtershem i lobingut pan shqipetar ne Amerike.
Njohes i 4 gjuheve te huaja, ne kontaktet e afro nje viti me pare qe Corovoda On Line disponon Sako Satka shprehet gjithnje me mallin per vendlindjen per Skraparin e tij. Ne nje postim te diteve ne vijim do te flasim me gjeresisht per Sako Satken, por kete here ftojme te gjithe vizitoret dhe lexuesit e ketij shkrimi te perkrahin Nominimin per Ekselencen Shqiptare 2012 duke votuar ne kete link. Votimi eshte perkrah nenshkrimit RATE THIS ITEM dhe klikoni tek ylli fundor per te dhene 5 piket tuaja nje krenarie me shume per Shqiperine, per Skraparin. KLIKO KETU PER VOTIMINNga Zemra e Shqiperise, Drejt e ne Zemren Tuaj! Ky! Eshte Corovoda On Line.blogspot.com Adresari i Vetem i Lajmit Lokal ne rrjet. Na Ndiqni edhe ne Facebook dhe Twitter
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

ALSSH SKRAPAR - Kjo faqe mbështetet nga Agjensia Lokale e Sigurimeve Shoqërore Skrapar.

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA