• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Corovode: Defekt ne nje pompe uji. Per disa lagjie rikthehen bidonat Uji i pijshem mungon ne cezma

Shume banore i rikthehen mbushjes se bidonave te ujit. Kjo eshte panorama e ketyre diteve kur dhjetra banore perpiqen qe te mbushin uje te pijshem ne mungese te tij neper cezma. Sipas raporteve nje defekt ne nje pompe qe furnizon disa lagje kryesisht lagjen 5 Shtatori nje nder lagjet me te populluara ne Corovode, ka bere qe uji i pijshem te mos vij 2 oraresheve te caktuara nga 3 te tilla ne cdo dite. Nuk dihet sa do zgjas defekti ndonse zera cituan se mund te flitet per nje diegie te njeres prej pompave qe furnizon depot e ujit te pijshem gjithesesi kjo eshte jozyrtare. Ne ditet ne vijim do t'ju njohim me zhvillimet mbi kete teme.
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA