• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Flash: Skrapar Policia Pranga 2 Shtetasve. Kapen 77 rrenje Cannabis Sativa

Ne nje operacion te nisur pak pas ores 10:00 te kesaj te marte Policia Skrapar vuri ne pranga 2 shtetas nen akuzen per Kultivim te Bimeve Narkotike. Raporte jo zyrtare thane me heret per Corovoda On Line ( Me pare lajmi i postuar ne Grupin Tone Social ne Facebook) se ngjarja ndodhi ne fshatin Gurazez te Skraparit. Te pakten 77 rrenje te hashashit ishin faktori primar i arrestit per keta dy shtetas. Operacioni i sotem zgjati per me shume se 3 ore. Imazhi me karakter ilustrues nuk i referohet ngjarjes.
Raporti jozyrtar Falenderojme te guximshit qe raportojne via sms cdo report ne Skrapar.
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA