• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Flash: Skrapar Policia Pranga 2 Shtetasve. Kapen 77 rrenje Cannabis Sativa

Ne nje operacion te nisur pak pas ores 10:00 te kesaj te marte Policia Skrapar vuri ne pranga 2 shtetas nen akuzen per Kultivim te Bimeve Narkotike. Raporte jo zyrtare thane me heret per Corovoda On Line ( Me pare lajmi i postuar ne Grupin Tone Social ne Facebook) se ngjarja ndodhi ne fshatin Gurazez te Skraparit. Te pakten 77 rrenje te hashashit ishin faktori primar i arrestit per keta dy shtetas. Operacioni i sotem zgjati per me shume se 3 ore. Imazhi me karakter ilustrues nuk i referohet ngjarjes.
Raporti jozyrtar Falenderojme te guximshit qe raportojne via sms cdo report ne Skrapar.
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA