• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Futboll: Skrapari - Vazhdon Uuuu-ja. Sezoni i ri Lojtare vendas te U17 dhe U19. Edhe traineri Vendas

Ekipi i Skraparit, qe kete sezon te ri 2012-2013 do te luaj ne Kategorine e Dyte te pakten per tifozet do te ofroj disa "U" me shume kur do te luhen ndeshjet. Kjo sepse krejtesisht ndryshe nga sezonet e meparshme kur objektivat per kalim ne nje kategori me larte duken me te zbehta. Sipas media presit Panorama, Skrapari pritet qe ne fushe te nxjerre "cunat e lagjes" duke ju referuar vendalinjve. Kjo ne fakt per shume tifoze eshte gjetja me e mire, pasi sipas tyre me mire te kete lojtare vendas pasi kemi per ke te bejme tifozeri, por nga ana tjeter edhe perse eshte e veshtire te pranohet, mesa duket drejtuesit i jane dorezuar "synimeve per me lart" duke pranuar qe ne formacion te marrin lojtare nga U17 dhe U19 e Skraparit. Po ashtu edhe disa lojtare qe studiojne ne Tirane apo rrethe mendohet se do te perfshihen ne ekip. Per te mbetur tek ky i fundit, ekipi do te drejtohet nga nje trainer vendas.por ende nuk eshte vendosur nese do te jete Lamce apo Spahiu. Per shkak te hallit ku u zhyt Skrapari sidomos pas ndeshjes me Vloren sezonin e kaluar ku vendimet e drejtuesve bene qe gjithcka te prishej ne disfavor te qendrimit te Skraparit ne Kategorine e Pare, tashme ndeshjet ne Corovode do te kene me shume tifozeri kjo sepse lojtaret do te jene teresisht "Made In Skrapari".
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA