• ---
  • ISLANDË, SËRISHT NË FOKUS TË MEDIAVE KLEVIS SULA
  • NJË TUBIM LUTJEJE PËR 20 VJEÇARIN NGA SKRAPARI DO TË MBAHET NË REJKJAVIK
  • QINDRA ISLANDEZË JANË NJOFTUAR PËR NJË EVENT NË FACEBOOK PËR DATËN 17 DHJETOR 2017
  • SIPAS NJË POSTIMI NË FACEBOOK, DO TË NDIZEN QIRINJ E KRYHEN LUTJE PRANË VENDIT KU NDODHI NGJARJA
  • TRUPI I PAJETË I KLEVIS SULA, 20 VJEÇARI NGA SKRAPARI PRITET TË VIJ NË FUNDJAVË
  • CEREMONIA MORTORE DO TË MBAHET NË ÇOROVODË KU PREJ DITËSH FAMILJA KA HAPUR DYERT E MORTIT
  • 20 VJEÇARI NGA SKRAPARI U QËLLUA DISA HERË ME THIKË NË MENGJESIN E 3 DHJETORIT, NË REJKJAVIK - ISLANDË

Futbolli Amator: Corovode, perfundon kampionati Kakruka fiton Kupen e futbollit lokal

Pas disa javesh sfidash futbollistike amatore, pasditen e djeshme eshte mbyllur perfundimisht Kampionati i Futbollit Amator ne Corovode. Eventi kishte disa jave qe kishte nisur dhe aktiviteti sportiv ishte ajo qe do te bashkonte institucione qe operojne ne Skrapar, Komuna apo dhe fshatra ne sfiden futbollistike. Ne finale shkuan Kakruka dhe Munushtiri. Fituese e Kupes se Edicionit te Pare te ketij kompeticioni rezultoi Kakruka e cila fitoi ne ndeshjen e luajtur dje me rezultatin 3:0. Ky ishte nje nder aktivitetet sportive qe per disa dite mbajten gjalle interesin e sportdashesve vendas. Ne takimet sportive te luajtura thuajse cdo pasdite kishte pjesemarrje te konsiderueshme sportdashesish. Sporti do te rikthehet ne mes tetor zyrtarisht per Skraparin i cili do te nis sezonin 2012 - 2013 te Kategorise se Dyte.
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

ALSSH SKRAPAR - Kjo faqe mbështetet nga Agjensia Lokale e Sigurimeve Shoqërore Skrapar.

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA