• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Kryetari i Qarkut Berat Sina ne 13 korrik ne vizite ne Itali ne Aktivitetin e Albania e Futuro

Zyrtarisht njoftohemi se ne daten 13 korrik 2012 Organizacioni Albania e Futuro me drejtues Astrit Cela do te organizoj ne rajonin e Toskanes eventin e radhes kete here nen moton " Festa e Miqesise mes Dy Popujve". Toscana, lokaliteti i njohur ne tere boten per vinologet e veres Chianti, ne daten 13 korrik 2012 do te mirepres edhe te ftuar nga Qarku Berat. Kryetari i Qarkut Petrit Sina dhe nje emer i njohur i artit Kozma Dushi do te jene te ftuar nderi ne eventin e disate qe organizon Albania e Futuro. ne Promo spotet e afishuara ne Itali por te shperndara edhe ne rrjet nga Albania e Futuro paraprakisht u njoftua edhe prania e deputetit te Qarkut Nasip Naco por ky i fundit mesohet se per arsye pune nuk do te jete pjese ne kete event. Takimi do te mbahet te premten 13 korrik 2012 dhe do te nis rreth ores 21:00 por ne ditet ne vijim Corovoda On Line do te pasqyroj me gjeresisht kete event. Shoqata Albania e Futuro eshte nje nder nismat e reja por qe po deperton sukseshem ne nismat NGO te dy vendeve fqinj nen partneritetin italo-shqiptar per vlerat trashegimore turistike dhe kulturore te dy vendeve. Ne bashkengjitje imazhi promo i aktivitetit. Kujtojme Astrit Cela eshte Presidenti i Albania e Futuro dhe nje nder emrat elite te Skraparit brenda dhe jashte kufijve te Shqiperise.
Nga Zemra e Shqiperise, Drejt e ne Zemren tuaj...Ky! Eshte corovodaonline.blogspot.com
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA