• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Kryetari i Qarkut Berat Sina ne 13 korrik ne vizite ne Itali ne Aktivitetin e Albania e Futuro

Zyrtarisht njoftohemi se ne daten 13 korrik 2012 Organizacioni Albania e Futuro me drejtues Astrit Cela do te organizoj ne rajonin e Toskanes eventin e radhes kete here nen moton " Festa e Miqesise mes Dy Popujve". Toscana, lokaliteti i njohur ne tere boten per vinologet e veres Chianti, ne daten 13 korrik 2012 do te mirepres edhe te ftuar nga Qarku Berat. Kryetari i Qarkut Petrit Sina dhe nje emer i njohur i artit Kozma Dushi do te jene te ftuar nderi ne eventin e disate qe organizon Albania e Futuro. ne Promo spotet e afishuara ne Itali por te shperndara edhe ne rrjet nga Albania e Futuro paraprakisht u njoftua edhe prania e deputetit te Qarkut Nasip Naco por ky i fundit mesohet se per arsye pune nuk do te jete pjese ne kete event. Takimi do te mbahet te premten 13 korrik 2012 dhe do te nis rreth ores 21:00 por ne ditet ne vijim Corovoda On Line do te pasqyroj me gjeresisht kete event. Shoqata Albania e Futuro eshte nje nder nismat e reja por qe po deperton sukseshem ne nismat NGO te dy vendeve fqinj nen partneritetin italo-shqiptar per vlerat trashegimore turistike dhe kulturore te dy vendeve. Ne bashkengjitje imazhi promo i aktivitetit. Kujtojme Astrit Cela eshte Presidenti i Albania e Futuro dhe nje nder emrat elite te Skraparit brenda dhe jashte kufijve te Shqiperise.
Nga Zemra e Shqiperise, Drejt e ne Zemren tuaj...Ky! Eshte corovodaonline.blogspot.com
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA