• ---
  • ISLANDË, SËRISHT NË FOKUS TË MEDIAVE KLEVIS SULA
  • NJË TUBIM LUTJEJE PËR 20 VJEÇARIN NGA SKRAPARI DO TË MBAHET NË REJKJAVIK
  • QINDRA ISLANDEZË JANË NJOFTUAR PËR NJË EVENT NË FACEBOOK PËR DATËN 17 DHJETOR 2017
  • SIPAS NJË POSTIMI NË FACEBOOK, DO TË NDIZEN QIRINJ E KRYHEN LUTJE PRANË VENDIT KU NDODHI NGJARJA
  • TRUPI I PAJETË I KLEVIS SULA, 20 VJEÇARI NGA SKRAPARI PRITET TË VIJ NË FUNDJAVË
  • CEREMONIA MORTORE DO TË MBAHET NË ÇOROVODË KU PREJ DITËSH FAMILJA KA HAPUR DYERT E MORTIT
  • 20 VJEÇARI NGA SKRAPARI U QËLLUA DISA HERË ME THIKË NË MENGJESIN E 3 DHJETORIT, NË REJKJAVIK - ISLANDË

Matura 2012: Rezultatet e Provimeve me Zgjedhje Ja lista e Plote

Kane dale sot e enjte 12 korrik 2012, Listat me Rezultatet e Marra per Provimet me Zgjedhje per Maturantet 2012 te Shqiperise. Nxenesit e Gjymnaseve dhe Shkollave profesionale iu nenshtruan me heret vleresimit permes testit. Corovoda On Line publikon ne Bashkengjitje Materialin e Plote te Rezultateteve per te gjitha deget me zgjedhje. VEMENDJE: Materiali ne bashkengjitje, eshte ne formatin PDF. Ju duhet te keni aplikacionin lexues te instaluar ne Kompjuterin apor browserin tuaj per ta shfletuar.
PER TE PARE (shkarkuar) LISTA REZULATET PROVIME ME ZGJEDHJE MATURA 2012 KLIKONI KETU
Ky eshte Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

ALSSH SKRAPAR - Kjo faqe mbështetet nga Agjensia Lokale e Sigurimeve Shoqërore Skrapar.

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA