• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Meteo: Rikthehet Shiu ne Corovode. Per te henen 23 korrik shiu nis ne 15:00 mbyllet ne 20:00

Pas diteve te nxehta rivjen nocioni "gusht e gune". Kjo referuar rreshjeve te shiut qe priten te startojne ne Corovode dhe lokalitetet prane. Sipas Sherbimit Online Meteo lokal per Corovoden e kesaj te hene 23 korrik 2012 parashikohet qe rreshjet te nisin me intesitet rreth ores 15:00. Shirat do te vijojne deri ne mbremje ne oren 20:00. Era do te fryj me shpejtesi relativisht te lehte kryesisht ne drejtimin Lindje - Juglindje por rreth ores 21:00 shpejtesia e saj do te shkoj ne 3.4 meter/sekonde. Ne mesnate 00:00 mes se henes dhe te martes temperaturat maksimale do te jene 24 dhe minimalja 22 grade celsius. rreshje do te kemi edhe neser por do te jene fragmentare te shoqeruara nga nje diell i nxehte. Imazhi i pak casteve tregon parashikimin e vranesires rreth ores 16:00 Imazhi marre ne kete cast kur ne Corovode ora lokale shenon 13:57 e hene 23 korrik 2012
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

8 Gusht - 76 vite nga Krijimi i BRASH, Lirzë, Helmës Skrapar
15 Gusht - 8 vite krijim i blogut lokal Corovoda Online
15 Gusht - Në promemorie kjo përkon me një ndër aksidentet e rënda të ndodhura në skrapar. Në Grepckë, 6 të rinj humbën jetën pasi një mjet me të cilin udhëtonin ra në brendësi të Kanionit Osum
19 Gusht - Në Zaloshnje, mbahet festa e zonës
20 Gusht - 74 vite nga Krijimi i Brigadës 16 Therepel, Skrapar
21 Gusht - Sivjet është Ditë pushimi në Shqipëri përkon me festë fetare.
22 Gusht - Dita Zyrtare e Pelegrinazhit Bektashi në Kulmak
23 Gusht - 83 vite nga rënia e heroit Riza Cerova
25 Gusht - Mbyllet zyrtarisht Pelegrinazhi Bektashi në Kulmak, Skrapar
25 Gusht - 26 Vite nga Greva e Poliçanit, Greva e parë Sindikaliste në Shqipëri
27 Gusht - 41 vite nga ndarja nga jeta e heroit Zylyftar Veleshnja
27 Gusht - Kjo datë konsiderohet si datë e krijimit të Kooperativës së parë në Skrapar, e cila u krijua në Vërzhezhë Skrapar në 1955

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA