• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Miss World 2012. Floriana Garo do te perfaqesoj ne 18 Gusht 2012 Bukurine Shqiptare ne Bote

Dy dite me pare, ne 24 Korrik 2012 u mbajt edhe ceremonia e hapjes parapergatitore e eventit Miss World 2012, qe do te kete finalen e madhe ne daten 18 Gusht 2012. Eventi i bukurise qe do te mbahet te shtunen e 18 gushtit 2012 ne Kine do te kete edhe bukuroshen shqiptare Floriana Garo. 25 vjecarja Garo, eshte e gjate 1.80 meter dhe eshte njohese e 4 gjuheve te huaja. Ne pershkrimin ne faqen zyrtare te eventit, Floriana garu lexojme se ne moshen 15 vjecare Garo e la Shqiperine per te jetuar per 8 vitet ne vijim bashke me familjen ne Sh.B.A. Pas studimeve ne New York, ajo u rikthye ne Shqiperi ku audienca e ka pare edhe ne nje ekran televiziv ndersa jepte parashikimin e motit. E lindur ne Durres, 25 vjecarja qe do te perfaqesoj Shqiperine, ka pasion volejbollim, leximin si dhe udhetimet.
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA