• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Miss World 2012. Floriana Garo do te perfaqesoj ne 18 Gusht 2012 Bukurine Shqiptare ne Bote

Dy dite me pare, ne 24 Korrik 2012 u mbajt edhe ceremonia e hapjes parapergatitore e eventit Miss World 2012, qe do te kete finalen e madhe ne daten 18 Gusht 2012. Eventi i bukurise qe do te mbahet te shtunen e 18 gushtit 2012 ne Kine do te kete edhe bukuroshen shqiptare Floriana Garo. 25 vjecarja Garo, eshte e gjate 1.80 meter dhe eshte njohese e 4 gjuheve te huaja. Ne pershkrimin ne faqen zyrtare te eventit, Floriana garu lexojme se ne moshen 15 vjecare Garo e la Shqiperine per te jetuar per 8 vitet ne vijim bashke me familjen ne Sh.B.A. Pas studimeve ne New York, ajo u rikthye ne Shqiperi ku audienca e ka pare edhe ne nje ekran televiziv ndersa jepte parashikimin e motit. E lindur ne Durres, 25 vjecarja qe do te perfaqesoj Shqiperine, ka pasion volejbollim, leximin si dhe udhetimet.
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA