• ---
  • ISLANDË, SËRISHT NË FOKUS TË MEDIAVE KLEVIS SULA
  • NJË TUBIM LUTJEJE PËR 20 VJEÇARIN NGA SKRAPARI DO TË MBAHET NË REJKJAVIK
  • QINDRA ISLANDEZË JANË NJOFTUAR PËR NJË EVENT NË FACEBOOK PËR DATËN 17 DHJETOR 2017
  • SIPAS NJË POSTIMI NË FACEBOOK, DO TË NDIZEN QIRINJ E KRYHEN LUTJE PRANË VENDIT KU NDODHI NGJARJA
  • TRUPI I PAJETË I KLEVIS SULA, 20 VJEÇARI NGA SKRAPARI PRITET TË VIJ NË FUNDJAVË
  • CEREMONIA MORTORE DO TË MBAHET NË ÇOROVODË KU PREJ DITËSH FAMILJA KA HAPUR DYERT E MORTIT
  • 20 VJEÇARI NGA SKRAPARI U QËLLUA DISA HERË ME THIKË NË MENGJESIN E 3 DHJETORIT, NË REJKJAVIK - ISLANDË

Miss World 2012. Floriana Garo do te perfaqesoj ne 18 Gusht 2012 Bukurine Shqiptare ne Bote

Dy dite me pare, ne 24 Korrik 2012 u mbajt edhe ceremonia e hapjes parapergatitore e eventit Miss World 2012, qe do te kete finalen e madhe ne daten 18 Gusht 2012. Eventi i bukurise qe do te mbahet te shtunen e 18 gushtit 2012 ne Kine do te kete edhe bukuroshen shqiptare Floriana Garo. 25 vjecarja Garo, eshte e gjate 1.80 meter dhe eshte njohese e 4 gjuheve te huaja. Ne pershkrimin ne faqen zyrtare te eventit, Floriana garu lexojme se ne moshen 15 vjecare Garo e la Shqiperine per te jetuar per 8 vitet ne vijim bashke me familjen ne Sh.B.A. Pas studimeve ne New York, ajo u rikthye ne Shqiperi ku audienca e ka pare edhe ne nje ekran televiziv ndersa jepte parashikimin e motit. E lindur ne Durres, 25 vjecarja qe do te perfaqesoj Shqiperine, ka pasion volejbollim, leximin si dhe udhetimet.
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

ALSSH SKRAPAR - Kjo faqe mbështetet nga Agjensia Lokale e Sigurimeve Shoqërore Skrapar.

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA