• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Moti: Gushti nis me paqendrueshmeri. Vranesira dhe rreshje te dobta neser prej ores 10:30

Diell, re dhe shi nje kohe aspak e favorshme per ata te cilet per diten e merkure ne Corovode do te pushojne per rreze dielli. Te pakten keshtu parashikon e merkura 1 gusht 2012 per Corovoden. Sipas sherbimit Meteo te Corovoda On Line deri rreth ores 10:30 gjithcka do te jete me nje kohe te qendrueshme me diell por pas saj vranesirat e dobta do te shoqerohen me rreshje per nenqiellasit e Corovodes. Rreshjet e shiut do te jene te dobta dhe lokale dhe do te alternohen me vranesira dhe diell pra nje kohe jo e qendryeshme. Rreshjet do te jene me intesive rreth ores 17:00 deri ne 18:00. Temperatura me e larte ne Corovode nuk do ti kaloj 31 grade celsius ndersa me e ulta 21 grade celsius.
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA