• ---
  • ISLANDË, SËRISHT NË FOKUS TË MEDIAVE KLEVIS SULA
  • NJË TUBIM LUTJEJE PËR 20 VJEÇARIN NGA SKRAPARI DO TË MBAHET NË REJKJAVIK
  • QINDRA ISLANDEZË JANË NJOFTUAR PËR NJË EVENT NË FACEBOOK PËR DATËN 17 DHJETOR 2017
  • SIPAS NJË POSTIMI NË FACEBOOK, DO TË NDIZEN QIRINJ E KRYHEN LUTJE PRANË VENDIT KU NDODHI NGJARJA
  • TRUPI I PAJETË I KLEVIS SULA, 20 VJEÇARI NGA SKRAPARI PRITET TË VIJ NË FUNDJAVË
  • CEREMONIA MORTORE DO TË MBAHET NË ÇOROVODË KU PREJ DITËSH FAMILJA KA HAPUR DYERT E MORTIT
  • 20 VJEÇARI NGA SKRAPARI U QËLLUA DISA HERË ME THIKË NË MENGJESIN E 3 DHJETORIT, NË REJKJAVIK - ISLANDË

Ne Shtator 2012 Italianet "pushtojne" Corovoden Eventi 4x4 Makinat e cmendura rikthehen

Corovoda On Line portali i vetem i lajmit lokal sjell nje tjeter raport nga pertej Shqiperise. Keshtu Corovoda do te perfshihet ne turin 7 ditor te shtatorit 2012 per makinat OFFROAD te fuqishmet 4x4. Sipas reportit te ardhur ne Corovoda Online ne daten 17 Shtator 2012 axhenda ka planifikuar Skraparin dhe Corovoden. Makinat 4x4 do te udhetojne fillimisht ne Tomorr per te arritur deri ne majen e Kulmakut e me pas do te vizitojne Kanionet e Osumit. Italianet e Organizacionit shprehen me mjaft mbresa per Skraparin te cilin e vizitojne cdo vit dhe e perfshijne ne turet vjetore. Ndonse per fat te keq rruget qe lidhin Corovoden me fshatrat jane tejet te amortizuara, jane keta aventurier te makinave 4x4 qe preferojne sportin e adrenalines me timon dhe qe i pelqejne keto rruge. Turi ne Shqiperi do te nis ne 15 Shtator 2012 dhe do te perfundoj ne 22 Shtator 2012.
Jemi te paret me lajmin lokal, Nga Zemra e Shqiperise, Drejt e ne Zemren Tuaj... Ky ! Eshte kooperimi vullnetar Corovoda On Line Report.
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

ALSSH SKRAPAR - Kjo faqe mbështetet nga Agjensia Lokale e Sigurimeve Shoqërore Skrapar.

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA