• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Ne Shtator 2012 Italianet "pushtojne" Corovoden Eventi 4x4 Makinat e cmendura rikthehen

Corovoda On Line portali i vetem i lajmit lokal sjell nje tjeter raport nga pertej Shqiperise. Keshtu Corovoda do te perfshihet ne turin 7 ditor te shtatorit 2012 per makinat OFFROAD te fuqishmet 4x4. Sipas reportit te ardhur ne Corovoda Online ne daten 17 Shtator 2012 axhenda ka planifikuar Skraparin dhe Corovoden. Makinat 4x4 do te udhetojne fillimisht ne Tomorr per te arritur deri ne majen e Kulmakut e me pas do te vizitojne Kanionet e Osumit. Italianet e Organizacionit shprehen me mjaft mbresa per Skraparin te cilin e vizitojne cdo vit dhe e perfshijne ne turet vjetore. Ndonse per fat te keq rruget qe lidhin Corovoden me fshatrat jane tejet te amortizuara, jane keta aventurier te makinave 4x4 qe preferojne sportin e adrenalines me timon dhe qe i pelqejne keto rruge. Turi ne Shqiperi do te nis ne 15 Shtator 2012 dhe do te perfundoj ne 22 Shtator 2012.
Jemi te paret me lajmin lokal, Nga Zemra e Shqiperise, Drejt e ne Zemren Tuaj... Ky ! Eshte kooperimi vullnetar Corovoda On Line Report.
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA