• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Polican: Humb jeten Vogelushi 6 vjecar aksidentalisht

Oret e vona te pasdites se te premtes 6 korrik 2012 nje aksident ndodhi ne nje prej rruget sekondare te Policanit. Sipas reporteve nje mjet qe sipas deshmitareve okular po ecte me shpejtesi te ulet perplasi nje vogelush 6 vjecar ku ky i fundit caste me vone ne repartin shendetesor ne Polican humbi jeten nga hemoragjia e brendshme pas incidentit. Corovoda On Line eshe perse ndodhet ne vazhden e postimeve te reduktuara per shkak finacimi, referon lajmin e ardhur nga burime sekondare oret e para te mengjesit te sotem. Per parime etike nuk publikojme emra. Drejtuesi i mjetit cileson raporti ishte ai qe e coi menjehere femijen per kujdes shendetesor te metejshem ndersa vete drejtuesi u ndalua dhe ceshtja eshte nen investigim.
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA