• ---
  • ISLANDË, SËRISHT NË FOKUS TË MEDIAVE KLEVIS SULA
  • NJË TUBIM LUTJEJE PËR 20 VJEÇARIN NGA SKRAPARI DO TË MBAHET NË REJKJAVIK
  • QINDRA ISLANDEZË JANË NJOFTUAR PËR NJË EVENT NË FACEBOOK PËR DATËN 17 DHJETOR 2017
  • SIPAS NJË POSTIMI NË FACEBOOK, DO TË NDIZEN QIRINJ E KRYHEN LUTJE PRANË VENDIT KU NDODHI NGJARJA
  • TRUPI I PAJETË I KLEVIS SULA, 20 VJEÇARI NGA SKRAPARI PRITET TË VIJ NË FUNDJAVË
  • CEREMONIA MORTORE DO TË MBAHET NË ÇOROVODË KU PREJ DITËSH FAMILJA KA HAPUR DYERT E MORTIT
  • 20 VJEÇARI NGA SKRAPARI U QËLLUA DISA HERË ME THIKË NË MENGJESIN E 3 DHJETORIT, NË REJKJAVIK - ISLANDË

Polican: Humb jeten Vogelushi 6 vjecar aksidentalisht

Oret e vona te pasdites se te premtes 6 korrik 2012 nje aksident ndodhi ne nje prej rruget sekondare te Policanit. Sipas reporteve nje mjet qe sipas deshmitareve okular po ecte me shpejtesi te ulet perplasi nje vogelush 6 vjecar ku ky i fundit caste me vone ne repartin shendetesor ne Polican humbi jeten nga hemoragjia e brendshme pas incidentit. Corovoda On Line eshe perse ndodhet ne vazhden e postimeve te reduktuara per shkak finacimi, referon lajmin e ardhur nga burime sekondare oret e para te mengjesit te sotem. Per parime etike nuk publikojme emra. Drejtuesi i mjetit cileson raporti ishte ai qe e coi menjehere femijen per kujdes shendetesor te metejshem ndersa vete drejtuesi u ndalua dhe ceshtja eshte nen investigim.
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

ALSSH SKRAPAR - Kjo faqe mbështetet nga Agjensia Lokale e Sigurimeve Shoqërore Skrapar.

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA