• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Polican: Humb jeten Vogelushi 6 vjecar aksidentalisht

Oret e vona te pasdites se te premtes 6 korrik 2012 nje aksident ndodhi ne nje prej rruget sekondare te Policanit. Sipas reporteve nje mjet qe sipas deshmitareve okular po ecte me shpejtesi te ulet perplasi nje vogelush 6 vjecar ku ky i fundit caste me vone ne repartin shendetesor ne Polican humbi jeten nga hemoragjia e brendshme pas incidentit. Corovoda On Line eshe perse ndodhet ne vazhden e postimeve te reduktuara per shkak finacimi, referon lajmin e ardhur nga burime sekondare oret e para te mengjesit te sotem. Per parime etike nuk publikojme emra. Drejtuesi i mjetit cileson raporti ishte ai qe e coi menjehere femijen per kujdes shendetesor te metejshem ndersa vete drejtuesi u ndalua dhe ceshtja eshte nen investigim.
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA