• ---
  • ISLANDË, SËRISHT NË FOKUS TË MEDIAVE KLEVIS SULA
  • NJË TUBIM LUTJEJE PËR 20 VJEÇARIN NGA SKRAPARI DO TË MBAHET NË REJKJAVIK
  • QINDRA ISLANDEZË JANË NJOFTUAR PËR NJË EVENT NË FACEBOOK PËR DATËN 17 DHJETOR 2017
  • SIPAS NJË POSTIMI NË FACEBOOK, DO TË NDIZEN QIRINJ E KRYHEN LUTJE PRANË VENDIT KU NDODHI NGJARJA
  • TRUPI I PAJETË I KLEVIS SULA, 20 VJEÇARI NGA SKRAPARI PRITET TË VIJ NË FUNDJAVË
  • CEREMONIA MORTORE DO TË MBAHET NË ÇOROVODË KU PREJ DITËSH FAMILJA KA HAPUR DYERT E MORTIT
  • 20 VJEÇARI NGA SKRAPARI U QËLLUA DISA HERË ME THIKË NË MENGJESIN E 3 DHJETORIT, NË REJKJAVIK - ISLANDË

Termet 3.7 balle ne Shqiperi. Lekundjet e lehta u ndjene edhe ne Skrapar

UPDATE e hene 23 korrik 2012
Nje dite pas nje goditje sizmike qe ndodhi ne Shqiperi, saktesohen te dhenat. Ndonse paraprakrisht u tha nga monitoruesit e huaj se termeti i se dieles ne Shqiperi ishte 3.7 balle, nje dite me pas, pak caste pas mesdites se te henes u saktesua nga monitorimi nderkombetar se goditja sizmike ishte me intesitet 2.7 balle.

NJE DITE ME PARE e diele 22 Korrik 2012
Vetem pak caste me pare, ndersa ora lokale do te shenonte 15:27 e diele 22 korrik 2012 Nje lekundje sizmike u ndje ne Shqiperine. Dridhjet e tokes me se shumti u ndjene ne Elbasan dhe Gramsh ndersa lekundje shume te lehta u ndjene edhe ne Skrapar. Sipas sherbimeve online te te dhenave sizmologjike, termeti kishte magnidute 3.7 balle dhe ndodhi ne thellesi ne nje distance 2 kilometer. Imazhi ne bashkengjitje tregon te dhena te lekundjes me te fundit sizmike qe goditi Shqiperine.
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

ALSSH SKRAPAR - Kjo faqe mbështetet nga Agjensia Lokale e Sigurimeve Shoqërore Skrapar.

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA