• ---
  • ISLANDË, SËRISHT NË FOKUS TË MEDIAVE KLEVIS SULA
  • NJË TUBIM LUTJEJE PËR 20 VJEÇARIN NGA SKRAPARI DO TË MBAHET NË REJKJAVIK
  • QINDRA ISLANDEZË JANË NJOFTUAR PËR NJË EVENT NË FACEBOOK PËR DATËN 17 DHJETOR 2017
  • SIPAS NJË POSTIMI NË FACEBOOK, DO TË NDIZEN QIRINJ E KRYHEN LUTJE PRANË VENDIT KU NDODHI NGJARJA
  • TRUPI I PAJETË I KLEVIS SULA, 20 VJEÇARI NGA SKRAPARI PRITET TË VIJ NË FUNDJAVË
  • CEREMONIA MORTORE DO TË MBAHET NË ÇOROVODË KU PREJ DITËSH FAMILJA KA HAPUR DYERT E MORTIT
  • 20 VJEÇARI NGA SKRAPARI U QËLLUA DISA HERË ME THIKË NË MENGJESIN E 3 DHJETORIT, NË REJKJAVIK - ISLANDË

Top Channel zbret ne Skrapar. Dollia dhe rregullat e saj. Ja Video: Gjithesesi, ruajeni rakine qe te beni Dolline

Mengjesin e sotem e marte 24 korrik 2012 Wake Up formati televiziv i mengjesit ne ekranin Top Channel nje hapesire i kushtoi edhe Skraparit, dhe konkretisht per dolline e rakine dhe rregullat e saj. E shoqeruar nga nje reportazh i inskenuar mes protagonisteve, Fejzua, Zeniu, Sulua, Tomorri, Arshimi do te ishin ne ekranet e shqipetareve per pijen karakteristike te Shqiperise rakine, qe ne Skrapar kjo e fundit eshte kryefjala e cdo eventi. Ndiqni videon ne bashkengjitje qe Corovoda On Line portali i vetem dedikuar gjeresisht Corovodes, e mbare Skraparit ju ofron ne bashkengjitje.
Gjithesesi ndonse reportazhi flet me shume, Corovoda On Line ju keshillon te Ruani kur pini Rakine, qe te beni me mire Dolline, dhe vemendje.... Eshte Ky Corovoda On Line
"Ne dolli nuk ka muhabete, nuk duhet te flasin jo andej jo ketej... thote nder te tjera Fejzua... Me tej? Shiko Videon.

Wake Up, 24 Korrik 2012, Pjesa 3 - Top Channel... by TopChannelAlbania
Nga Zemra e Shqiperise

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

ALSSH SKRAPAR - Kjo faqe mbështetet nga Agjensia Lokale e Sigurimeve Shoqërore Skrapar.

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA