• ---
  • ISLANDË, SËRISHT NË FOKUS TË MEDIAVE KLEVIS SULA
  • NJË TUBIM LUTJEJE PËR 20 VJEÇARIN NGA SKRAPARI DO TË MBAHET NË REJKJAVIK
  • QINDRA ISLANDEZË JANË NJOFTUAR PËR NJË EVENT NË FACEBOOK PËR DATËN 17 DHJETOR 2017
  • SIPAS NJË POSTIMI NË FACEBOOK, DO TË NDIZEN QIRINJ E KRYHEN LUTJE PRANË VENDIT KU NDODHI NGJARJA
  • TRUPI I PAJETË I KLEVIS SULA, 20 VJEÇARI NGA SKRAPARI PRITET TË VIJ NË FUNDJAVË
  • CEREMONIA MORTORE DO TË MBAHET NË ÇOROVODË KU PREJ DITËSH FAMILJA KA HAPUR DYERT E MORTIT
  • 20 VJEÇARI NGA SKRAPARI U QËLLUA DISA HERË ME THIKË NË MENGJESIN E 3 DHJETORIT, NË REJKJAVIK - ISLANDË

Turizem: Condor Adventures, Agjensia hungareze ben Promo Kanionet e Osumit Ja Disa Imazhe

Nese turistet e kenaqin Corovoden duke ardhur, entet lokale nuk ofrojne qofte edhe nje broshure per resorset, monumentet, apo pikat me te bukura turistike te Skraparit. Per ciceron, as mos mendoni. Do t'u duhet qe te zbulojne vete Skraparin dhe Corovoden (shpesh here Corovoda On Line eshte ndermjetes ne disa raste). Por gjithesesi Promocioni turistik i Corovodes, edhe perse nuk behet nga institucionet zyrtare, shpesh here neper rrjete sociale jane vete banoret e Corovodes, qe nga me te vegjlit e deri tek me te medhenjte qe postojne foto apo video duke kryer kete mision. Me e fundit nga turet turistike i referohet fillim korrikut 2012 ku agjensia turistike hungareze Condor Adventures ben promo edhe per shtetin Hungarez Kanionet e Osumit dhe vendet me te bukura te Skraparit.
Imazhet ne bashkengjitje iu depozituan arkivit te Corovoda On Line pas nje komunikimi qe patem pak dite me pare me kete operator. Kampingu, terreni i mrekullueshem panoramik qe ofron Skrapari shfaqen edhe ne imazhet ne vijim. Corovoda On Line per t'ju ofruar seriozitet prej disa ditesh ka publikuar nje postim me Informacione te Pergjithshme rreth Corovodes, Kontaktet, Adresaret etj, por shpesh here perditesimi i informacioneve nga ana e operatoreve te ndryshem hotelier, bar apo resorant duket si nje faktor i parendesishem per vete keto subjekte menaxhuese.

Nga Zemra e Shqiperise Drejt e Ne Zemrat Tuaja! Ky! Eshte Corovoda On Line Blog.
Imazhet me te drejta publikimi per Corovoda On Line nga CondorAdventures.eu

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

ALSSH SKRAPAR - Kjo faqe mbështetet nga Agjensia Lokale e Sigurimeve Shoqërore Skrapar.

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA