• ---
  • ISLANDË, SËRISHT NË FOKUS TË MEDIAVE KLEVIS SULA
  • NJË TUBIM LUTJEJE PËR 20 VJEÇARIN NGA SKRAPARI DO TË MBAHET NË REJKJAVIK
  • QINDRA ISLANDEZË JANË NJOFTUAR PËR NJË EVENT NË FACEBOOK PËR DATËN 17 DHJETOR 2017
  • SIPAS NJË POSTIMI NË FACEBOOK, DO TË NDIZEN QIRINJ E KRYHEN LUTJE PRANË VENDIT KU NDODHI NGJARJA
  • TRUPI I PAJETË I KLEVIS SULA, 20 VJEÇARI NGA SKRAPARI PRITET TË VIJ NË FUNDJAVË
  • CEREMONIA MORTORE DO TË MBAHET NË ÇOROVODË KU PREJ DITËSH FAMILJA KA HAPUR DYERT E MORTIT
  • 20 VJEÇARI NGA SKRAPARI U QËLLUA DISA HERË ME THIKË NË MENGJESIN E 3 DHJETORIT, NË REJKJAVIK - ISLANDË

Wikileaks korrik 2012: "Kosovaret jane muslimane, cka do te thote ata jane armiqte tane" E-maili:

Nen serine e Global Intelligence Files, Wikileaks ne daten 1 korrik 2012 publikon nje tjeter shkrim qe i referohet nje sere emailesh te publikuara si pjese e dosjeve te inteligjences globale. Nen titullin "Raporti i Inteligjences gjeopolitike: Rusia: Kosova dhe perceptimi asimetrik" te publikuar ne daten 1 korrik 2012 jepet nje email qe daton ne 19 dhjetor 2007. Ndersa te plote materialin ne gjuhen angleze mund ta lexoni duke klikuar ketu, ne shkrim vecojme disa terma te perdorur ne kete email:
"Ja ku jam, nje urryes komunist i rregjur, dhe akoma po i kerkoj Rusise kete: Perse? Sepse Shtetet e Bashkuara cu duhet me keto pune apo qe ndihmojne Kosovaret ne ate qe bejne ata? Kosovaret jane Muslimane, cka do te thote qe ata jane armiqte tane. Ata nuk bene as aleance - sic bene muslimanet e Bosnjes ne Luften e Dyte Boterore me gjermanet... "
GIF apo Global Intelligence Files jane disa komunikime elektronike qe wikileaks publikon.
©Corovoda On Line Imazhi Nje foto Web e bere nga siti zyrtar i Wikileaks mbi kete postim.

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

ALSSH SKRAPAR - Kjo faqe mbështetet nga Agjensia Lokale e Sigurimeve Shoqërore Skrapar.

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA