• ---
  • ISLANDË, SËRISHT NË FOKUS TË MEDIAVE KLEVIS SULA
  • NJË TUBIM LUTJEJE PËR 20 VJEÇARIN NGA SKRAPARI DO TË MBAHET NË REJKJAVIK
  • QINDRA ISLANDEZË JANË NJOFTUAR PËR NJË EVENT NË FACEBOOK PËR DATËN 17 DHJETOR 2017
  • SIPAS NJË POSTIMI NË FACEBOOK, DO TË NDIZEN QIRINJ E KRYHEN LUTJE PRANË VENDIT KU NDODHI NGJARJA
  • TRUPI I PAJETË I KLEVIS SULA, 20 VJEÇARI NGA SKRAPARI PRITET TË VIJ NË FUNDJAVË
  • CEREMONIA MORTORE DO TË MBAHET NË ÇOROVODË KU PREJ DITËSH FAMILJA KA HAPUR DYERT E MORTIT
  • 20 VJEÇARI NGA SKRAPARI U QËLLUA DISA HERË ME THIKË NË MENGJESIN E 3 DHJETORIT, NË REJKJAVIK - ISLANDË

Aktori i filmit "I vetem ne shtepi" tremb Revista amerikane: Dyshohet se perdor heroine

Aktori i njohur ne Shqiperi per suksesin ne filmin I vetem Ne shtepi (Home alone) Macaulay Culkin mendohet se ka probleme serioze me drogen. Keshtu shkruan ne numrin e saj te Gushtit 2012 revista National Enquire. Tabloidi ne kopertine ka vendosur nje imazh te aktorit tashme 31 vjecar teper te dobet fizikisht, mendohet se perdor receta per eleminimin e dhimbjeve me oksikodon dhe heroine. Sipas revistes Culkin shpenzon afro 6000 dollare ne muaj per posedimin e ketyre subsancave ilegale.Tabloidi ne fjale permend edhe disa burime qe citojne llojin e drogave qe perdor i dikushmi femije i embel dhe trazavac i "i vetem ne Shtepi".
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

ALSSH SKRAPAR - Kjo faqe mbështetet nga Agjensia Lokale e Sigurimeve Shoqërore Skrapar.

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA