• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Aktori i filmit "I vetem ne shtepi" tremb Revista amerikane: Dyshohet se perdor heroine

Aktori i njohur ne Shqiperi per suksesin ne filmin I vetem Ne shtepi (Home alone) Macaulay Culkin mendohet se ka probleme serioze me drogen. Keshtu shkruan ne numrin e saj te Gushtit 2012 revista National Enquire. Tabloidi ne kopertine ka vendosur nje imazh te aktorit tashme 31 vjecar teper te dobet fizikisht, mendohet se perdor receta per eleminimin e dhimbjeve me oksikodon dhe heroine. Sipas revistes Culkin shpenzon afro 6000 dollare ne muaj per posedimin e ketyre subsancave ilegale.Tabloidi ne fjale permend edhe disa burime qe citojne llojin e drogave qe perdor i dikushmi femije i embel dhe trazavac i "i vetem ne Shtepi".
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA