• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Aurela Gace "zbret" me Fantasy. Kenga e re e kengetares shqiptare. Ritem dhe ... Ja video

Kengetarja e njohur Aurela Gace e fillon gushtin 2012 me nje surprize. Kenga e re me titull Fantasy eshte prodhimi me i fundit per audiencen muzikore. Videoja e ngarkuar ne rrjetin YouTube pak pas mesdites se sotme 1 gusht 2012 ne sfond ka edhe audio kengen me te re te kengetares. Aurela gace e lindur ne 16 tetor 1974 ne Vlore eshte nje nder kengetaret mjaft te njohura ne Shqiperi. Nje vit me pare ajo perfaqesoi Shqiperine ne Euro Song Contest me kengen Feel the Passion (Kenga Ime) njekohesisht fituese ne Festivalin e RTSH ne 2010. Gjithashtu ne vitin 2011 Gace u vleresua me cmim nga Balkanika Music Awards. Corovoda On Line ju propozon ne vijim edhe kengen me te fundit me titullin Fantasy.

©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA