• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Austri: Shqiptarja me origjine nga Skrapari gjen vdekjen nen shina. Viktima mendohet rreth te 60ve

Nje shtetase shqiptare gjeti vdekjen kete te marte 21 gusht 2012 ne Austri, ndersa po perpiqej te zbriste nga nje tren. Ngjarja e rende ka ndodhur kete te marte ne Austri, ne Viene, ndersa nje grua qe mendohet rreth te 60ve humbi jeten. Nuk jepen detaje te individualizuara por mesohet se gruaja ishte nga fshati Verzhezhe, Skrapari. Sipas raportit paraprak, shtetsaja po perpiqej te zbriste nga nje tren ndersa nje aksesor qe mbante ajo ka kapur ndersa ajo zbriste nga treni, dhe nga pamundesia per te liruar rripin e nje cante qe mbante ne krah, gruaja eshte perplasur ne shinat e radhes ku nje tjeter tren qe kalonte ne ate cast e la ate pa jete. Ngjarja nuk ka shume detaje, por mesohet se shtetsja ndodhej prej pak ditesh per te takuar te afermit e saj ne kete lokalitet. Raport Jo zyrtar
©Corovoda On Line  

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA