• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Corovoda On Line Sot mbush 1 Vjec. Blogu Interaktiv i Corovodes startoi mesditen e 15 Gushtit 2011

Per audiencen e rregullt te blogut tone data 15 gusht 2011 tashme dihet se eshte Imazhi i ri i interaksionit nga Corovoda ne Internet i adreses corovodaonline.blogspot.com. E pikerisht Sot ne mbushim 1 Vit te cilin e kemi kaluar ndryshe mes reporteve te ndryshme po ashtu. Ne kete 1 vjetor Corovoda On Line tashme vjen e ngulitur si nje prej adresave te informacionit lokal me te klikuara te Krahines sone. Mbi 100 000 vizitore ne vetem 1 vit, ndersa pasuam me sukses edhe me te larte nga eksperinca 2 vjecare me Skrapari.net qe operonim dikur. Ne 1 vit, Informacionet Lokale, Tradita, Vlerat, Historiku dhe Permbledhjet me kryesore te gjithckaje cfare flet per Corovoden e mbare Skraparin shoqeruan klikimin tuaj. Ishte pikerisht e hena e 15 gushtit 2011 kur ne mesdite do te nisnim ne fazen zyrtare. Fillimisht ishte Corovoda Radio Online qe ju tha live per 8 muaj radhazi pershendetjen primare. Dhe menjehere ne mbremjen e vone Corovoda On Line shperndahu e para ne mediatiket kryesore ne vend edhe te dhenat e para qe u moren nga aksidenti tragjik i mbremjes se 15 gushtit 2011 ku menjehere rrjeti i informatoreve, reporteve te gjithe vullnetare qe e bejne me mjaft perkushtim punen per te pasqyruar nje copez Corovode tjeter ne mbare rrjetin e per tu bere i vetmi portal me postime te perditshme dhe informacione te aferta per audiencen. Po ashtu paralelisht brenda 1 viti Corovoda On Line edhe ne rrjetin social Facebook numeron tashme mbi 1 300 anetare si nje bashkesi e koheve aktuale per Corovoden edhe te migranteve dhe emigranteve kudo qe ndodhen. Mes qindra mesazhesh pa fundd, pershendetje, falenderime, imazhe dhe bashkepunime Corovoda On Line ka edhe anen e padukshme te saj qe ju sigurojme qe eshte edhe me e madhe. E per te gjitha keto, mijera falenderime per secilin prej jush qe na keni ndjekur. Eshte bukur te ndjesh aromen e shtepise, se vendlindjes tende dhe ju na e mundesoni kete edhe me shume. Edhe per vitet ne vijim do te mundohemi te jemi ne te njejtin entuziazem. Sepse se bashku tashme kemi ngulitur 1 sllogan...
... NGA ZEMRA E SHQIPERISE, DREJT E NE ZEMREN TUAJ...KY! ESHTE COROVODA ON LINE

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA