• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

E rralle: Portali shqiptar ne kategorine Punesim poston shenimin e rralle Ofroj Pune...Kenaqesi femrave me Lek

Nje websit i njohur ne Shqiperi njoftime.com per ofertat dhe kerkesat, njoftime dhe lajmerime shitje blerje apo oferta punesimi pak pas ores 21:00 te kesaj te merkure 1 gusht 2012 beri pak habi ne kategorine "Ofroj Pune". Ne nje postim qe corovodaonline kapi gjate monitorimit ditor shkruhet se menyra me e re per te punesuar "Femrat" ne Shqiperi qenka sipas websitit edhe ky njoftim i rralle. (Kliko Ketu )Ne tekstin e shkurter te mesazhit te futur mesa duket gabimisht ne kategorine Ofroj Vende Pune nje "ofrues pune" anonim me ******* ka cituar edhe shenimin " jam ******* ju jap kenaqesi femrave kundrejt pageses nr " Nje menyre e re punesimi apo gabim ne filtrimin e informacioneve qe publikon ky website???. Corovoda On Line publikon nje FotoWeb nga njoftimi ne fjale.
Marre nga websiti njoftime.com
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA