• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

E rralle: Portali shqiptar ne kategorine Punesim poston shenimin e rralle Ofroj Pune...Kenaqesi femrave me Lek

Nje websit i njohur ne Shqiperi njoftime.com per ofertat dhe kerkesat, njoftime dhe lajmerime shitje blerje apo oferta punesimi pak pas ores 21:00 te kesaj te merkure 1 gusht 2012 beri pak habi ne kategorine "Ofroj Pune". Ne nje postim qe corovodaonline kapi gjate monitorimit ditor shkruhet se menyra me e re per te punesuar "Femrat" ne Shqiperi qenka sipas websitit edhe ky njoftim i rralle. (Kliko Ketu )Ne tekstin e shkurter te mesazhit te futur mesa duket gabimisht ne kategorine Ofroj Vende Pune nje "ofrues pune" anonim me ******* ka cituar edhe shenimin " jam ******* ju jap kenaqesi femrave kundrejt pageses nr " Nje menyre e re punesimi apo gabim ne filtrimin e informacioneve qe publikon ky website???. Corovoda On Line publikon nje FotoWeb nga njoftimi ne fjale.
Marre nga websiti njoftime.com
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA