• ---
  • ISLANDË, SËRISHT NË FOKUS TË MEDIAVE KLEVIS SULA
  • NJË TUBIM LUTJEJE PËR 20 VJEÇARIN NGA SKRAPARI DO TË MBAHET NË REJKJAVIK
  • QINDRA ISLANDEZË JANË NJOFTUAR PËR NJË EVENT NË FACEBOOK PËR DATËN 17 DHJETOR 2017
  • SIPAS NJË POSTIMI NË FACEBOOK, DO TË NDIZEN QIRINJ E KRYHEN LUTJE PRANË VENDIT KU NDODHI NGJARJA
  • TRUPI I PAJETË I KLEVIS SULA, 20 VJEÇARI NGA SKRAPARI PRITET TË VIJ NË FUNDJAVË
  • CEREMONIA MORTORE DO TË MBAHET NË ÇOROVODË KU PREJ DITËSH FAMILJA KA HAPUR DYERT E MORTIT
  • 20 VJEÇARI NGA SKRAPARI U QËLLUA DISA HERË ME THIKË NË MENGJESIN E 3 DHJETORIT, NË REJKJAVIK - ISLANDË

E rralle: Portali shqiptar ne kategorine Punesim poston shenimin e rralle Ofroj Pune...Kenaqesi femrave me Lek

Nje websit i njohur ne Shqiperi njoftime.com per ofertat dhe kerkesat, njoftime dhe lajmerime shitje blerje apo oferta punesimi pak pas ores 21:00 te kesaj te merkure 1 gusht 2012 beri pak habi ne kategorine "Ofroj Pune". Ne nje postim qe corovodaonline kapi gjate monitorimit ditor shkruhet se menyra me e re per te punesuar "Femrat" ne Shqiperi qenka sipas websitit edhe ky njoftim i rralle. (Kliko Ketu )Ne tekstin e shkurter te mesazhit te futur mesa duket gabimisht ne kategorine Ofroj Vende Pune nje "ofrues pune" anonim me ******* ka cituar edhe shenimin " jam ******* ju jap kenaqesi femrave kundrejt pageses nr " Nje menyre e re punesimi apo gabim ne filtrimin e informacioneve qe publikon ky website???. Corovoda On Line publikon nje FotoWeb nga njoftimi ne fjale.
Marre nga websiti njoftime.com
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

ALSSH SKRAPAR - Kjo faqe mbështetet nga Agjensia Lokale e Sigurimeve Shoqërore Skrapar.

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA