• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Fashion: Djali nga Corovoda ne profilet e Agjensive Modeling. 21 vjecari Donald Braho synon Supermodel

Gjate monitorimit ne web nje tjeter raport me pak Corovode ne te. Keshtu ne azhornimin e diteve te para te gushtit 2012 portali fashiongalactic.com nder imazhet e modeleve nga gjithe bota nje hapesire i dedikon edhe modelit Donald Braho. 21 vjecari i lindur ne 17 prill 1991 ne Corovode, Skrapar me heret ka marre pjese ne shume sfilata per Diesel, Erico Marinelli etj. Aktualisht nen kuraturen e Joni Peci Fashion Group, Braho me heret ka qene pjese e Solo Agency, me pas Attitude Models, Bindi, Icon Agency etj. Ne nje pershkrim te pergjithshem te cilin mund ta gjeni duke klikuar ketu, 21 vjecari citon nder te tjera se synon te marre pjese ne Super Model 2012 Albania. Imazhi ne bashkengjitje eshte nje riperpunim grafik i Corovoda On Line por pamjet e plota mund ti ndiqni ne linkun qe e mesiperm.
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA