• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Gushti ne Skrapar. Ja cilat jane disa nder ngjarjet e pritshme te ketij muaji ne Skrapar.

Muaji i porsa ardhur gusht per Skraparin do te kete edhe disa evente apo promemorie. Per kete, corovoda on line citon disa nder pritshmerite e ketij muaji ne Skrapar sipas disa nder datave me kryesore ne axhenden lokale. 
8 Gusht 2012 - Festa e Helmesit. Data simbolike i referohet BRASH (Bashkimi Rinise Antifashiste Shqiptare) qe u themelua ne Helmes Skrapar.
15 Gusht 2012 - Behet 1 vit nga aksidenti ne Grepcke te Skraparit ku nje vit me pare rreth ores 19:00 ne 15 gusht 2011 (Corovoda On Line raportoi e para lajmin ne gjithe Shqiperine) 6 persona humben jeten nga rrezimi i mjetit te tyre neper Kanione, ndersa po ktheheshin ne shtepite e tyre ne fshatin Grepcke.
19 Gusht 2012 - Hapet zyrtarisht Pelegrinazhi Bektashi ne Kulmak te Skraparit.  Vizitat Zyrtare ne Pelegrinazhin Bektashi ne Kulmak te Skraparit behen ne daten 22 ndersa ne 25 Gusht 2012 -Mbyllet Pelegrinimi Vjetor Bektashi ne Kulmak te Skraparit
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA