• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Gushti ne Skrapar. Ja cilat jane disa nder ngjarjet e pritshme te ketij muaji ne Skrapar.

Muaji i porsa ardhur gusht per Skraparin do te kete edhe disa evente apo promemorie. Per kete, corovoda on line citon disa nder pritshmerite e ketij muaji ne Skrapar sipas disa nder datave me kryesore ne axhenden lokale. 
8 Gusht 2012 - Festa e Helmesit. Data simbolike i referohet BRASH (Bashkimi Rinise Antifashiste Shqiptare) qe u themelua ne Helmes Skrapar.
15 Gusht 2012 - Behet 1 vit nga aksidenti ne Grepcke te Skraparit ku nje vit me pare rreth ores 19:00 ne 15 gusht 2011 (Corovoda On Line raportoi e para lajmin ne gjithe Shqiperine) 6 persona humben jeten nga rrezimi i mjetit te tyre neper Kanione, ndersa po ktheheshin ne shtepite e tyre ne fshatin Grepcke.
19 Gusht 2012 - Hapet zyrtarisht Pelegrinazhi Bektashi ne Kulmak te Skraparit.  Vizitat Zyrtare ne Pelegrinazhin Bektashi ne Kulmak te Skraparit behen ne daten 22 ndersa ne 25 Gusht 2012 -Mbyllet Pelegrinimi Vjetor Bektashi ne Kulmak te Skraparit
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA