• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Hidhet Nga Ura nje shtetas ne Corovode. Gjen vdekjen ne Spital shtetasi. Ngjarja mengjesin e sotem.

Nje ngjarje e rende ndodhi sot 8 gusht 2012 ne Corovode. Sipas raporteve nje shtetas me inicialet K.C. mbeti i vdekur ne Spitalin Corovode pas renies nga nje lartesi mbi 60 metra. Nuk dihet nese shtetasi eshte hedhur vete si nje tentative vetvrasje apo ka rene aksidentalisht. Gjithesesi raportet citojne se shtetasi u cua menjehere ne spital ne gjendje teper te rende ku me pas humbi jeten. Ngjarja ndodhi ne nje ure pasarele teper te vjeter dhe mjaft te rrezikshme ne dalje te Corovodes, ne nje ndertim prej derrasash dhe kjo ure sherben kryesisht per lidhjen me Sharoven, nje lokalitet prane Corovodes. Ndonse nuk mund te flasim zyrtarisht por besohet se shtetasi prej disa kohesh ne komunitet njihej si me probleme mendore. Ne foto bashkengjitur Corovoda On Line referon nje pamje arkiv nga Ura ne te cilen ka ndodhur ngjarja.
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA