• ---
  • ISLANDË, SËRISHT NË FOKUS TË MEDIAVE KLEVIS SULA
  • NJË TUBIM LUTJEJE PËR 20 VJEÇARIN NGA SKRAPARI DO TË MBAHET NË REJKJAVIK
  • QINDRA ISLANDEZË JANË NJOFTUAR PËR NJË EVENT NË FACEBOOK PËR DATËN 17 DHJETOR 2017
  • SIPAS NJË POSTIMI NË FACEBOOK, DO TË NDIZEN QIRINJ E KRYHEN LUTJE PRANË VENDIT KU NDODHI NGJARJA
  • TRUPI I PAJETË I KLEVIS SULA, 20 VJEÇARI NGA SKRAPARI PRITET TË VIJ NË FUNDJAVË
  • CEREMONIA MORTORE DO TË MBAHET NË ÇOROVODË KU PREJ DITËSH FAMILJA KA HAPUR DYERT E MORTIT
  • 20 VJEÇARI NGA SKRAPARI U QËLLUA DISA HERË ME THIKË NË MENGJESIN E 3 DHJETORIT, NË REJKJAVIK - ISLANDË

Hidhet Nga Ura nje shtetas ne Corovode. Gjen vdekjen ne Spital shtetasi. Ngjarja mengjesin e sotem.

Nje ngjarje e rende ndodhi sot 8 gusht 2012 ne Corovode. Sipas raporteve nje shtetas me inicialet K.C. mbeti i vdekur ne Spitalin Corovode pas renies nga nje lartesi mbi 60 metra. Nuk dihet nese shtetasi eshte hedhur vete si nje tentative vetvrasje apo ka rene aksidentalisht. Gjithesesi raportet citojne se shtetasi u cua menjehere ne spital ne gjendje teper te rende ku me pas humbi jeten. Ngjarja ndodhi ne nje ure pasarele teper te vjeter dhe mjaft te rrezikshme ne dalje te Corovodes, ne nje ndertim prej derrasash dhe kjo ure sherben kryesisht per lidhjen me Sharoven, nje lokalitet prane Corovodes. Ndonse nuk mund te flasim zyrtarisht por besohet se shtetasi prej disa kohesh ne komunitet njihej si me probleme mendore. Ne foto bashkengjitur Corovoda On Line referon nje pamje arkiv nga Ura ne te cilen ka ndodhur ngjarja.
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

ALSSH SKRAPAR - Kjo faqe mbështetet nga Agjensia Lokale e Sigurimeve Shoqërore Skrapar.

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA