• ---
  • ISLANDË, SËRISHT NË FOKUS TË MEDIAVE KLEVIS SULA
  • NJË TUBIM LUTJEJE PËR 20 VJEÇARIN NGA SKRAPARI DO TË MBAHET NË REJKJAVIK
  • QINDRA ISLANDEZË JANË NJOFTUAR PËR NJË EVENT NË FACEBOOK PËR DATËN 17 DHJETOR 2017
  • SIPAS NJË POSTIMI NË FACEBOOK, DO TË NDIZEN QIRINJ E KRYHEN LUTJE PRANË VENDIT KU NDODHI NGJARJA
  • TRUPI I PAJETË I KLEVIS SULA, 20 VJEÇARI NGA SKRAPARI PRITET TË VIJ NË FUNDJAVË
  • CEREMONIA MORTORE DO TË MBAHET NË ÇOROVODË KU PREJ DITËSH FAMILJA KA HAPUR DYERT E MORTIT
  • 20 VJEÇARI NGA SKRAPARI U QËLLUA DISA HERË ME THIKË NË MENGJESIN E 3 DHJETORIT, NË REJKJAVIK - ISLANDË

Itali: Alarmi: Rishfaqet Mafia Shqiptare. Trafik Droge dhe Prostitutash. Tabloidi Il Messagero publikon lajmin

Vetem pak caste me pare tabloidi italian Il Messagero publikon nje shkrim me titullin: "Trafik Dorge dhe Prostitutash. Kthehet alarmi per Mafian Shqiptare.". Shkrimi i postuar rreth mbremjes se 1 gushtit 2012 ores 21:00 mder te tjera shkruan: "Ne te majte eshte hija e mafies shqiptare. Ne sfond qendron prostitucioni dhe droga. Shfrytezimi i vajzave te reja nga Europa Lindore dhe te ardhurat e marra nga kontrolli i tregut te seksit ne rruget e kryeqytetit (Rome) te investuara ne nje trafik droge qe lulezon dhe qe sipas te gjitha gjasave vjen pikerisht nga vendi i shqiponjave. Por jo vetem edhe posedimi i armeve..." me keto fjale niset nje shkrim ne nje prej gazetave te rendesishme ne shtetin fqinj Itali, Il Messagero. Shkrimi i plote qe mund te gjendet duke klikuar ketu, jep me pas edhe disa raste te ketyre diteve qe media presi italian i bashkengjit ketij lajmi.
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

ALSSH SKRAPAR - Kjo faqe mbështetet nga Agjensia Lokale e Sigurimeve Shoqërore Skrapar.

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA